Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nezaplatil mi vyplatu a poslal domu. Co delat?  (Přečteno 17340 krát)
janaceste
Jezdim sem a tam



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 19, 2012, 11:19:23 am »

Pracovala jsem v jednoim malem gasthofu na venkove. Rikaji si hotel, ale je to spis hostinec.
Po par dnech spoluprace jsme pochopili, ze si nerozumime a zspolluprace nebude mozna. Podala sjem vypovesd se kterou sef hotelu, tedy majitle a kuchar v jednom souhlasil. jenze pak mi nechtel zaplatit. pru za tak kratkou dobu me ani nenahlasil na zahranicni plolicii k povoleni o pobyt a tak jsem tam jako na cerno a nic mi neda. Pokoj v hotelu jsem musela opustit. nemela sjem ani na cestu domu a tak jsem i s kuframa jela domu do cech stopem. To bylo tezke a stresujici.

Na koho se muzu obratit, kdyz mi zamestnavatel nezapolatil? nejsem snad jedina z celeho svycarska.

Diky za pomoc.

vlasta
Zaznamenáno
mualem



Karma: 1
Příspěvků: 18


« Odpověď #1 : Květen 20, 2012, 06:40:10 pm »

a mela jsi pracovni smlouvu?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |