Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam praci  (Přečteno 29509 krát)
MartinaLinhart



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Červen 04, 2012, 11:33:28 am »

Aho lidi, shanim, hledam praci v okoli mesta Spalt ( Scwabach, Roth),na jednu smenu....jsem ucenliva, zrucna, .. zivim decka na intrech a potrebuji nutne vydelat... Úsměv.. Nemcina nic moc, ale domluvim se, jsem ochotna delat temer cokoli... uklizet, kompletovat, pomahat v kuchyni i na zahradach,pokojskou... jsem zvykla i na tvrdsi praci, jako montaze nabytku, pomoc na stvabach,uklid na stavbach, malovani pokoju, coz sice nevydrzim soustavne, ale klidne vypomuzu.. kdyby jste nekdo o necem vedeli, prosim ozvete se... diky... Muj mail : MartinaLinhart[zavináč]email.cz , tel:+4917623740485
« Poslední změna: Červen 05, 2012, 09:11:41 am od MartinaLinhart » Zaznamenáno
zuzana8



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Září 22, 2012, 08:00:09 am »

Ahoj Martino,
« Poslední změna: Září 25, 2012, 07:17:55 pm od zuzana8 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |