Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dolů
 
Autor Téma: Češi a Slováci v Berlíně  (Přečteno 898307 krát)
Barbarela



Karma: 2
Příspěvků: 9



« Odpověď #60 : Leden 05, 2010, 01:37:47 pm »

Přeji všem úžasný nový rok! Těm, kteří v Berlíně pracují, přeji hodně pracovních úspěchů!
Těm, kteří ještě nemají pracovní povolení, přeji pevné nervy a nezačínat s okusováním nehtů! Mrknutí
A všem dohromady přeji hodně ZDRAVÍ, protože bez něj se v úsilí za lepšími zítřky nikam nedostaneme! Mrknutí A dále hodně LÁSKY, protože ta je -kromě silné kávy- skvělým hnacím motorem a pomáhá překonávat strasti a odstraňovat pasti Mrknutí

Bára Úsměv


* Foto.jpg (72.02 KB, 800x600 - prohlédnuto 743 krát.)
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #61 : Leden 05, 2010, 03:58:03 pm »

Ja se pripojuji, to jsi napsala moc hezky. A urcite se ti to splni, ja to vim  Mrknutí
Zaznamenáno
dada1000



Karma: 6
Příspěvků: 38



« Odpověď #62 : Leden 12, 2010, 02:53:51 pm »

Take se rada pripojim...je to opravdu moc pekne napsane. Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Dada
Petra J-P



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #63 : Březen 14, 2010, 11:40:05 am »

Ahoj,
jeste jsem nikdy nebyla na germany.cz.
Bydlim v Berline 4 roky a skoro na zadne Cechy a Cesky jsem nenarazila.
Bydlim na kraji mesta,presne tam,kde je znacka konec Berlina.Albrechtshof.
Prakticky adresove patrime uz pod mestecko Falkensee.
Je nekdo ze Staaken,Spandau,atd.?Mam skoro 10mesicni holcicku coz=odrizla
od sveta jak kul v plote. Úsměv))
Kde se schazite?Co???
Vsem preji krasny den!
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #64 : Březen 14, 2010, 06:19:04 pm »

Ahoj Petro,
tak nejvyšší čas, aby ses s náma setkala. Když to vyjde, tak se scházíme ve středu, ale ne vždycky protože do toho přijdou nějaké termíny. Víc ti o tom řekne Zuzka, já jsem tam byl zatím jenom jednou.
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #65 : Březen 15, 2010, 10:26:32 am »

Ahoj všem Polibek

Tak jsem zabrouzdal na Germany.cz a koukám,že je vás tady celkem dost.
Tak nějak možná budu mít práci v Berlíně.Kdysi jsem tam pracoval a budu jedině rád,když už předem budu někoho znát.
Bylo by to fajn. Mrknutí Mrknutí
Přeju hezký den všem Škleb
Tom,zatím v Cz Smích Smích
Zaznamenáno
Petra J-P



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #66 : Březen 15, 2010, 12:02:12 pm »

Ahoj Arthasi,
rozesmal jsi me tim,ze "se schazime" a byl jsi tam zatim jen jednou. Smích
Tak doufam,ze se neuvidim s kazdym jen jednou.
Ja uz si domlouvam schuzky na tento tyden.A ve stredu myslis asi vecer,co?Hm,to ja nemuzu,uspavam Johannku.
A neznate jeste nejakou maminku s miminem?Kvuli Krabbelgrüppe atd.Pochybuji,ze vy by jste si s nami sli hrat
na pisek. Smích Smích
Tak vsem hezky den
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #67 : Březen 15, 2010, 06:17:00 pm »

Ahoj,
myslel jsem tím, že ostatní se scházejí pravidelně a že já jsem tam byl zatím jen jednou. Teď by měl být sraz v pátek. Děti mám sice rád ale ten písek raději ne, jsem rád že dcera už má 17 let  Škleb
Vláďa
Zaznamenáno
Petra J-P



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #68 : Březen 17, 2010, 09:48:54 am »

Tak za chvili mame sraz ve Spandau.Uvidime kdo jsem co zac Valím oči! Super! Hezky den vsem
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #69 : Březen 17, 2010, 10:09:12 am »

Tak se pak ozvi. Treba se sejdeme nekdy vsichni.
Zaznamenáno
Petra J-P



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #70 : Březen 17, 2010, 07:52:16 pm »

Mily Vlado,
tak ti za sebe mohu rict,ze to byl moooc fajn.Vsichni jsme byli tri ukecane osoby a vesela kopa,takze zadne trapne ticho se nekonalo.I male Johannce se to moc libilo,nechala se i pochovat.Jelikoz bylo i vcelku jarni pocasi,dali jsme i prochazku.Na kavu nas pozval gentleman Pavel,takze Pavliku...priste jsme na rade my:) Brzy se opet sejdeme!Krasny vecer vsem :*
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #71 : Březen 17, 2010, 10:21:14 pm »

No vidíš, takhle to funguje. Vždy se někdo najde kdo se přidá  Mrknutí
Zaznamenáno
SaCzech



Karma: 8
Příspěvků: 39


Mám rád český humor - inspiruje mě.


« Odpověď #72 : Duben 28, 2010, 06:13:39 pm »

A už jste někdy byli v Tuzexu  Co???  Ti starší asi ještě český Tuzex znají, ti mladší možná z filmu 'Bony a klid'. V Česku Tuzexy po revoluci zmizely, ale v Berlíně se teď jeden objevil  Šok.  Najdete ho na Sredzkistraße 39 v Prenzlbergu. Za Kč tam sice nenakoupíte, ale bony už také nepotřebujete  Mrknutí.  Lewisky, americké žvýkačky nebo italské pračky tam nenakoupíte, zato utopence, slivovici, moravská vína, česká piva a polévky, kofolu, hořické trubičky, pribiňáčky, fidorky, polohrubou mouku, tuzemák atd. Prostě pro každého něco  Kroutím očima.
Ne, toto není reklama jen upozornění pro všechny Čechy v Berlíně, hlavně pro ty co tu žijí už déle nebo nejezdí tak často do Čech a někdy se jim 'zakřiví ústa' z německé nebo větnamské gastronomie  Vyplazuji jazyk a postesknou si po české a moravské kuchyni. Pan majitel mluví hezky česky, pustí Vám českou hudbu, film nebo rádio a když už budete mít hodně vypito, tak Vás i hezky česky vyrazí  Škleb.  Jako doma - srdečně doporučuji!
Viz též: http://www.myspace.com/513079831
Pokud někdo zná jiné české obchody nebo českou gastronomii v Berlíně, bylo by skvělé se o nich v tomto fóru dozvědět. Ozvěte se  Polibek !


* Tuzex.jpg (46.28 KB, 600x449 - prohlédnuto 732 krát.)
Zaznamenáno

Email: saczech[zavináč]googlemail.com | Skype: SaCzech | Facebook: Sa Czech
Arthas
Host
« Odpověď #73 : Duben 29, 2010, 04:44:44 am »

Díky. Až budu mít volno, tak se tam určitě podívám. Zní to zajímavě  Úsměv
Zaznamenáno
dada1000



Karma: 6
Příspěvků: 38



« Odpověď #74 : Květen 29, 2010, 12:55:56 am »

jj...obcas se kazdemu zasteskne po ceske kuchyni. Mrknutí  Mrknutí
Zaznamenáno

Dada
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |