Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Tip na penzion?  (Přečteno 45230 krát)
kefish



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 20, 2009, 03:15:52 pm »

Zdravim vsechny,
uz nekolik dnu googluju a prochazim odkazy z tohoto fora, ale zatim jsem neuspesny. Hledam na pristi tyden od 28.-30.10. (tzn. 2 noci) ubytovani v Mnichove nebo rozumne dojezdove vzdalenosti (dejme tomu do 50-ti km). Rad bych se vesel do 30EUR/noc za Einzelzimmer. Penziony, ktere maji webove prezentace a umoznuji zabookovat online jiz jsou vesmes obsazene a mam trochu obavy volat na penziony, ke kterym jsem nasel napr. pouze cenu za noc a tel. cislo - jednak kvuli mizerne nemcine a jednak z obavy z neznameho:)
Tak jsem si rikal, pokud by nekdo z vas o necem konkretnim vedel nebo by byl dokonce schopny neco doporucit, byl bych vdecny Úsměv
Dekuji.
Zaznamenáno
jopo



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #1 : Říjen 21, 2009, 03:16:21 pm »

nakolko zme obsadeni tak skus www.booking.com   alebo hostelbookers.com
Zaznamenáno

Valím oči! Super!
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #2 : Říjen 21, 2009, 04:55:05 pm »

Ahoj,
ja som dva krat tento rok prespavala v penzione Locarno hned vedla Hauptbanhof, je maly, utulny a cisty, personal je tiez ok. Akurat, ze kupelka a WC boli zvlast na chodbe, ale vsetko krasne cisto udrziavane. Internet gratis v cene. Platila som 40€ za Einzelzimmer bez ranajok a 43€ s ranajkami. Tiez som si dala najprv strop 30€, ale dobra poloha nakoniec zvitazila. Teraz sa tam chystam zase prespat a to 26.10. jednu noc. Úsměv
Pridavam ti sem dva linky, jeden na ten moj a druhy, kde mas zoznam vsetkych hotelov a penzionov v Mnichove+hodnotenia od ludi, ktori tam nocovali.
http://www.muenchen-pension.de/80335-locarno.html
http://www.hotelreservierung.de/hotel/hotel/type/1/la/48.139516/lo/11.58165/order/17/orderDirection/DESC/co/133/t/264/c/München/ci/442853/rad/15/p/1
« Poslední změna: Říjen 21, 2009, 04:56:09 pm od covergirl » Zaznamenáno
kefish



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Říjen 26, 2009, 08:40:52 am »

Dekuji vsem za tipy. Nakonec jsem pres hotelreservierung.de zabookoval nejlevnejsi penzion na predmesti za 25EUR/noc - nepocitam se zadnym luxusem, a vyhovuje mi poloha kvuli dobremu parkovani.
Zaznamenáno
kocicka1511



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Srpen 05, 2012, 06:59:21 pm »

Ahoj,
můžu doporučit v Riedu na Kochel Am See Strasse je penzion Rabenkopf Alpengasthof.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |