Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kde koupit lyže  (Přečteno 28120 krát)
piskot



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 17, 2012, 05:10:20 pm »

Ahoj,

nevíte někdo, kde v Mnichově pořídit lyže? Původně jsem chtěla kupovat nové lyže a lyžáky, koukala jsem do katalogu od Schustera a ty ceny jsou hrozně vysoké. Pak jsem ještě doma lsyšela, že z Německa a Rakouska "tahaj" někteří bazarové hezké lyže do Čech. Nevíte zda je v Mnichově nějaký obchod s bazarovými lyžemi? děkuju.
Zaznamenáno
lumix



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Říjen 19, 2012, 10:22:28 am »

Ahoj, ja jezdim na do lyzovat hodne a taky jsem resil otazku jestli neco pozizovat tady v Mnichove, ale nakonek jsem tu koupil jen vak na lyze Úsměv) ale v rakousku jsem si koupil loni koupil nove veci sezonnni 2012 a vyslo me to stejne jako v CR, bunda levnejc... Mnichov je hodne drahej na vsechno... ja se za par tydnu pojedu podivat do Tyrolska, jen autem na kukacku, mozna by jsi mohla jed taky a podivat se Úsměv)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Říjen 19, 2012, 10:32:26 am »

Lyže nejlépe nové, když tak v lednu bývají slevy ca 50%.

Já kupoval nové lyže přes ebay.de - od prodejce s kamenným obchodem.
Zaznamenáno
lumix



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #3 : Říjen 19, 2012, 11:11:40 am »

Tj pravda, po novym roce to pada dolu s cenou skoro na vsechno... Úsměv) taky jsem sel do novych, pac je neplanuju za dalsi rok menit .)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |