Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: stehovani z CR - tip na levne stehovaky  (Přečteno 31958 krát)
berusecky



Karma: 0
Příspěvků: 30


« : Prosinec 28, 2012, 05:44:38 am »

Zdravim vsechny, poradite prosim - tip na levne stehovaky - kolik asi bude stat prestehovani komplet nabytku? Vase zkusenosti se stehovanim? Dekuji predem za odpovedi a preji pohodovy den!!!
Zaznamenáno
Radim W.



Karma: 3
Příspěvků: 22



« Odpověď #1 : Prosinec 28, 2012, 07:33:32 pm »

Dobrý večer,ahoj,s 50% pravděpodobností pojedu příští,případně přespříští týden,CZ (Vsetín) - CH (Zürich),sám s prázdnou dodávkou,tak můžu něco naložit.Stěhování-1 velký náklaďák CZ-CH,odhaduju na min. 15-20.000,"nedejbože":-)i více Kč.Já žádal známého! o dovoz materiálu dodávkou a chtěl 8 Kč/km...
Zaznamenáno

Radim
berusecky



Karma: 0
Příspěvků: 30


« Odpověď #2 : Prosinec 29, 2012, 07:19:00 pm »

ahoj, dekuji moc - mrkni prosim na soukromou zpravu
Zaznamenáno
TAVOCER



Karma: 0
Příspěvků: 5



WWW
« Odpověď #3 : Leden 10, 2013, 11:43:09 am »

Dobrý den, pro toto stěhování Vám mohu doporučit profesionální firmu Tavočer.
http://www.stehovani-tavocer.cz/mezinarodni-stehovani/zasilkove-stehovani/
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #4 : Leden 24, 2013, 10:43:59 pm »

Zkusenost rika, ze stehovaci jsou budto levni, nebo profesionalove, u kterych nabytek stehovani prezije. Je treba si stanovit priority.

Ja jsem se stehoval loni za celkove naklady cirka 5 kChf. Ve Svycarsku z 44xx do 47xx. Z toho bylo ciste stehovani asi 3.5 kCh a zbytek ruzni dalsi remeslnici a zarizovani.

Z Cr do Ch a zpatky je to minimalne 2000km. Pokud preskocim drobnosti jako mzdu a diety a ubytovani pro 3-4 lidi, tak mne jenom za dopravu pri cene 20.000 kc vyjde 10 kc za km. Za to bych to nebyl ochoten ject sam vlastnim autem. Tech 8kc/km bych timto hodnotil jako opravdu pratelskou nabidku, i kdyz to byla jenom dodavka. Realisticka cena za opravdove stehovani z CR zacina podle mne na 100 kKc.

Za kolik by to dal Tavocer, rekneme 7 kubiku, s montazi a demontazi nabytku?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |