Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: integrační kurz na VHS  (Přečteno 24625 krát)
klaruša



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Únor 23, 2013, 01:42:06 pm »

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli někdo z vás dělal integrační kurz na VHS???Zajimalo by mě,jak to probíhalo a jestli vám to pomohlo.moc děkuji za info Úsměv
Zaznamenáno
john070



Karma: 1
Příspěvků: 33



« Odpověď #1 : Únor 23, 2013, 04:21:56 pm »

Ahoj,
ja  teraz chcem zacat chodit na ten kurz VHS. Moja teta tam volala kedze ja by som sa nedohovoril a mam tam prist vyplnit nejaky formular. Je to patkrat do tyzdna na styri hodiny, cize cele doobeda. Ak sa aspon trochu dohovoris po nemecky tak mozme skocit tam spolu a popytat sa na blizsie info. Ak by si chcela Mrknutí Lebo ja tam idem ten tyzden sa prihlasit, len problem mam v tom ze sa nedohovorim po nemecky Úsměv a teba nema volno Smutek

S pozdravom,

Jano
Zaznamenáno
klaruša



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Únor 23, 2013, 07:13:01 pm »

no a kde ho budeš dělat???já chci chodit do Neuwiedu.ale asi Ti moc  nepomuzu taky neumim německy:-)Ale bylo by fajn,jít tam s někym Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |