Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Cz-sk-de sat tv  (Přečteno 36167 krát)
TOMDIGITAL.TV



Karma: 1
Příspěvků: 13


CZ-SK-DE-SAT TV


« : Březen 02, 2013, 09:41:44 pm »

NABÍZÍM INSTALACI A PRODEJ SATELITNÍ TECHNIKY PRO PŘÍJEM SKYLINK,UPC.CSLINK,SKY GERMANY ,SKY UK,SKY IT,POLSAT,CYFRA,DIGI TV  A MNOHO DALŠÍCH
VELMI NÍZKÉ POPLATKY UŠETŘÍTE AŽ 70% POPLATKŮ ZA ROK NENÍ TO TV PŘES INTERNET!!!! ALE UPLNĚ NĚCO JINÉHO PRO VÍCE INFO VOLEJTE 017687849935
TEN KDO CHCE KVALITU BUDE SPOKOJEN
VČETNĚ VŠECH PROGRAMŮ PLNÉ BALÍKY VČETNĚ HD  U CZ-SK DRUŽIC THOR 0,8W ASTRA 23,5E
U JINÝCH TAKÉ NABÍZÍM JEN PLNÉ BALÍČKY PROGRAMŮ
CENY UPŘESNÍM PŘI OSOBNÍM HOVORU PROTOŽE JE TO RUZNÉ PRO KAŽDÉHO CO BY RÁD MĚL A JAK KVALITNÍ SAT RECIEVER
« Poslední změna: Březen 03, 2013, 12:32:02 am od David » Zaznamenáno
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« Odpověď #1 : Březen 04, 2013, 02:13:38 pm »

Ahoj Davide, tuhle sluzbu provadis vsude po Nemecku? Ja jsem z Frankfurtu a potrebuju nainstalovat ASTRU  1 23,5 zaroven s Astrou 19,2, takze potrebuju ASTRA DUO LNB. Parabolu mam, SKYLINK KARTU taky. Diy za odpoved. Sabina
Zaznamenáno
TOMDIGITAL.TV



Karma: 1
Příspěvků: 13


CZ-SK-DE-SAT TV


« Odpověď #2 : Březen 06, 2013, 10:10:48 pm »

idealni by asi bylo si koupit třeba toto

http://www.satelit-tv.sk/konvertory/lnb-konvertor?page=shop.browse&category_id=37

pak bychom to mohly zkusit na dalku naladit teoreticky jestli opravdu někdo našel u tebe astra 19 tak by to možná stalo za to to zkusit třeba po skypu zbytek bychom pokecaly později

to co jsme spolu mluvily po tel jsem si 100% že by jsi byla spokojená protože to je levné a ten kdo to zkusil už by to neměnil je to investice která se vyplatí sice se ti to může zdát drahé ale není to tak no když tak zavolej jak si říkala ale jestli můžeš volat trochu později klidně kolem 20 hod protože já ted mám hodně prace pro KABEL BW s instalacema cable internet
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |