Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Tschechische Spielgruppe  (Přečteno 111413 krát)
abrakadabra1



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #15 : Leden 26, 2014, 02:33:52 pm »

Kinder von Bohemia

Lieber Eltern und Interessenten unserer Spielgruppe!

Wie Sie wissen haben wir uns am letzten Sonntag, 19.1.2014, getroffen. Ich habe mich sehr über das lebhafte Interesse und die vielen Anregungen gefreut. Wie immer bei solchen Projekten sind noch einige Punkte aufgetaucht, die auch für mich neu waren.

Wichtig für Sie: Die Kinder sollten ca. zwischen 2,5 und 7 Jahre alt sein. Die Kinder werden von einer ausgebildeten, tschechischen Pädagogin betreut. Ihre Anwesenheit selbst ist nicht notwendig; Sie haben also frei!

Der wichtigste Punkt betrifft die Ferien: Hier habe ich mir überlegt, daß die Spielgruppe am besten im Sommer für 4 Wochen Ferien machen sollte. Der genaue Zeitraum wird noch abgestimmt und bekanntgegeben.

Da in dieser Zeit deutlich geringere Kosten entstehen, fällt hier nur ein Deckungsbeitrag von 15 Euro pro Kind an. Diese Passage habe ich nun auf mehrfachen Wunsch hin in den Vertrag eingearbeitet. Wenn Sie interessirt sind, sende ich ihn Ihnen gerne zu. Sollten Sie noch Fragen haben, bin ich gerne für Sie unter 0157 737 65666 erreichbar.


Nun soll es auch bald losgehen.


Wir brauchen für den Start mindestens 7 Kinder. Deshalb bitte ich Sie nun ganz herzlich, mir verbindlich Bescheid zu geben, ob Sie gerne dabei sein möchten.



paula.kara[zavináč]gmx.de


Herzliche Grüsse

Ihre

Pavlína Karamanová






Vážení rodiče a zájemci našeho dětského kroužku!

Jak vite, měli jsme minulou neděli, 19.1. 2014, setkaní . Velmi mne těšil hojný zájem  a mnoho návrhů. Jako vždy u takových projektů se objevily některé body, které byly  pro mne nové .

Důležité pro vás: pro  začátek by měl být věk dětí mezi  2,5-7 lety. Děti jsou v péči vyškolené, české pedagožky. Přítomnost rodičů není nutná; Takže máte volno!

Nejdůležitější bod se týká prázdnin : zde jsem si myslela, že dětský kroužek by měl mít nejlépe v létě 4 týdny prázdniny. Přesný čas bude ještě projednán a oznámen včas.


Protože v této době náklady jsou mnohem nižší , je výše  příspěvku na překrytí nákladů 15 Euro za dítě . Na přání jsem tuto pasáž zpracovala do smlouvy. Pokud máte zájem, ráda Vám smlouvu pošlu. Pokud budete mít dotazy, jsem pro Vás na 0157 737 65 666 k zastižení.


Chceme  co nedrive  zacit.


Na začátek potřebujeme nejméně 7 dětí.
Proto Vás teď prosím, dejte mi závažně vědět,  jestli se na tom chcete podílet
.



paula.kara[zavináč]gmx.de


Srdečně

Vaše

Pavlína Karamanová




Zaznamenáno
abrakadabra1



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #16 : Duben 08, 2014, 08:31:23 am »

Tschechische Spielgruppe: „Kinder von Bohemia



Liebe Eltern,

unsere Spielgruppe, „Kinder von Bohemia“, hat noch Plätze frei! Wir wollen sobald wie möglich starten und wollen nun diese Plätze besetzen.

In München und Umgebung wachsen viele Kinder auf, deren Eltern auch einen tschechischen Hintergrund haben. Ich begreife - auch in meiner eigenen Familie - diesen multikulturellen Hintergrund als Chance, die für die Zukunft der Kinder spielerisch erhalten und genutzt werden soll.

Kinder von Bohemia will daher den Kontakt der Kinder zur tschechischen Sprache und Kultur erhalten und fördern. Dies soll im Rahmen einer wöchentlichen Spielgruppe geschehen. Unter der Aufsicht und Anleitung einer nativ sprechenden tschechischen Pädagogin sollen die Kinder spielen, singen u.v.m. Vorgesehen ist eine regelmäßige Betreuung der Kinder ohne Eltern am Samstags von 10 Uhr 15 bis 13 Uhr 15.

Monatsbeitrag: 69,- Euro
Jahresbeitrag: 49,- Euro

Wenn Sie interessiert sind, rufen Sie mich gerne an!
Tel. 0157 737 65666



Český kroužek: „Kinder von Bohemia


Milí rodiče,

náš hrací kroužek „Kinder von Bohemia“ má ještě volná místa! Chceme co nejdříve začít a chceme tedy tyto místa obsadit.

V Mnichově a okolí vyrůstá mnoho dětí , jejiž rodiče mají i české zázemí. Chápu - i v mé vlastní rodině- toto multi-kulturní pozadí  jako příležitost, která má být pro budoucnost dětí hravým způsobem používána a  udržována.

Kinder von Bohemia  má proto v úmyslu udržovat a podporovat kontakt dětí k českému jazyku a kultuře. To se má uskutečnit v rámci hracího kroužku, který se konná jednou týdně. Pod dohledem a vedením rodilé české pedagožky si děti mají hrát, zpívat a ještě mnohem více. Naplánována je pravidelná  péče o děti v sobotu bez rodičů od 10:15 do 13:15 hodin.

Měsíční příspěvek: 69,- Euro
Roční příspěvek: 49,- Euro

Pokud máte zajem, zavolejte mi!
Tel. 0157 737 65666


Zaznamenáno
helvetium



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #17 : Říjen 25, 2015, 12:36:01 pm »

Dobre poledne nejaci manzele ci par s malym ditetem(cca.4 roky holcicka)
kteri take hledaji pratele nebo zname ke spolecnym aktivitam s detmi nebo i bez?My jsme z Miesbach kousicek od jezera Tegernsee....klidne i z Mnichova a okoli jsme flexibilni......
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |