Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: viete niekto adresy na autovrakoviska???? Mnichov a okolie  (Přečteno 32837 krát)
pinkpunk



Karma: 0
Příspěvků: 29


« : Srpen 31, 2013, 11:11:10 pm »

viete niekto adresy na autovrakoviska?Co??? Mnichov a okolie
Vdaka za vsetky odpovede
Zaznamenáno
Akter



Karma: 8
Příspěvků: 111



« Odpověď #1 : Září 02, 2013, 04:52:31 pm »

K comu ti to bude. Nahradne diely (aj pouzite) kupit za rovnaku cenu aj cez ebay. Mas tam aj väcsi vyber.
Zaznamenáno
pinkpunk



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #2 : Září 03, 2013, 07:02:23 pm »

1. ebay mi skoro na vsetko pise ,ze na slovensko nepredavaju. 2. keby som nehladal autovrakovisko tak to nepisem  Kroutím očima Kroutím očima Kroutím očima
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Září 03, 2013, 09:00:47 pm »

2. keby som nehladal autovrakovisko tak to nepisem  Kroutím očima Kroutím očima Kroutím očima
Škleb
Kdo ví, mohls třeba také hledat dobrou radu, žejo ;-)

Já o vrakovištích sice nevím, ale strýček Gugl má trošku představu.
Zkus hledat něco jako
https://www.google.de/search?hl=de&q=Autoverwertung+M%C3%BCnchen&btnG=Suche&meta=
nebo
https://www.google.de/search?hl=de&q=Schrottplatz+Ersatzteile+M%C3%BCnchen&btnG=Suche&meta=

Nebo ale fakt eBay a najít někoho, ke komu by to šlo poslat.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #4 : Září 03, 2013, 09:38:52 pm »

Nekde jsem videla na netu firmu, myslim ze maji sidlo bud v Tachove nebo v Boru u Tachova, ale uz si nevzpominam, jak se jmenuje, ktera tuhle sluzbu zarizuje, takze se to da udelat tak, ze to ebay posle k ni, maji filialku nekde v Nemecku a oni to doruci do Cech. Nebylo to nakonec tady, kde jsem ten odkaz videla?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |