Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledame spolubydlici-ho  (Přečteno 19240 krát)
kralovna_nebes



Karma: 1
Příspěvků: 11



« : Září 21, 2013, 10:09:05 am »

Hledame spolubydlici - ho - od 15.10. moznost nastehovani. V okoli Winterthur, Embrach, Bülach, Zürich 25- 30 km, zalezi na trase. Pro vice info do zprav prosim.
- pouze pro lidi s povolenim.
Zaznamenáno
TerezkaZH



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Září 22, 2013, 02:22:39 pm »

Ahoj, reagujem na Vas inzerat. Ja si hladam ubytovanie. Pracujem a zijem v Zurichu. som tu uz 3 roky a rada by som zostala aj nadalej Úsměv Mam platne povolenie.
Mozete mi porosím napísať dačo viac? Kolko izbový je byt a pre kolko ludi? ake je mesačné nájomne?
Nieco o mne: mam 26 rokov a pracujem ako Nanny v jednej rodinke. predtym som robila v hotely a tiez v rodinach ako Aupair.
Budem sa tešiť na Vašu odpoveď, ak máte záujem prišla by som na "Besichtigung" .
Za odpoved vopred Ďakujem,
S pozdravom
Tereza
Zaznamenáno
Hascha



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Září 24, 2013, 06:04:51 am »


Ahoj královno,
mám zájem o info , hledám ubytování, přesně v tomto okolí.
Děkuji za odpověď. Mrknutí

Hanka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |