Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hladam opatrovatelku-Zeneva  (Přečteno 36021 krát)
garajca



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 31, 2013, 12:46:10 pm »

Hladam opatrovatelku pre mojho 4 mesacneho syna od decembra, na pondelok, utorok a pripadne stredu (8.30-18h) Plat dohodou.
Zaznamenáno
Ceed1988



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Říjen 31, 2013, 02:07:55 pm »

Ahoj, hledas pouze zeny?  Mrknutí
Zaznamenáno
tom.yu



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Říjen 31, 2013, 02:12:16 pm »

Dobry den. Pokud byste nemela nic proti "mladíkovi", tak mam zkusenosti jak s oper v Americe, kde jsem se staral o dve deti, tak dlouholetou praci s detmi a mladezi zdravych, tak se zrakovym postizenim a jsem nejstarsi z 5 sourozencu. Od Novembra sa stehujem do Zenevy.
Vpripade zajmu nebo vice informaci, ci referenci piste na tom.juricka[at]gmail.com. Dekuji
« Poslední změna: Říjen 31, 2013, 06:44:22 pm od tom.yu » Zaznamenáno
HanaTeplá



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Říjen 31, 2013, 06:18:35 pm »

Dobrý den, jmenuji se Hana, je mi 35 let, reaguji tímto na Vaši nabídku práce pečovatelky pro Vašeho syna. Mám středoškolské vzdělání ekonomického zaměření, ale nejraději pracuji s dětmi a pomáhám v domácnostech.
Ráda bych ještě letos vycestovala do Švýcarska, ale než se tak stane, musím si tam zajistit nějakou práci, nebo brigádu.
 Pracovala jsem brigádně jako dobrovolný pomocný personál sestřiček v nemocnicích. Zažila jsem hodně složitých životních situací s nemocnými i s postiženými lidmi i dětmi. Mám přátele v komunitě postižených i neslyšících lidiček a vím, že je důležité jim pomáhat,ale také je brát mezi sebe.
Ráda se starám a pomáhám dětěm i starším lidem.Baví mě vaření, úklidové práce. Mám kladný vztah k vaření a hygieně. Již dříve jsem měla různé brigády ve stacionářích se zdravými i s částečně postiženými lidmi i v nemocnicích . Dlouhodobě jsem i hlídala děti  a pomáhala s domácností paní, která pracovala a manžel byl v zahraničí, její děti i domácnost jsem opatrovala od narození do věku zákládní školy i pak jsme byli v kontaktu . Pracovala jsem i neoficiálně v soukromé mateřské školce tady v ČR - jako pomocná učitelka a školnice i pomocná kuchařka. Mám velice ráda i přírodu a zvířátka.
Mám základní znalost německého jazyka a velice ráda bych se v tomto jazyce , asi nejlépe v praktickém životě zdokonalila.  A nejraději se naučila i francouzky a anglicky. Mám základy ruského a anglického jazyka.

 
Pokud Vás zaujme můj životní příběh jako odpovědˇna Vás inzerát , tak mě prosím kontaktujte
na mail - tepla.h[zavináč]email.cz , nebo i mobil 774 568 808

S pozdravem Hana T.
Zaznamenáno
garajca



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Říjen 31, 2013, 07:16:27 pm »

Sorry,

Ale bohuzial chalana nehladame.

Zuzana
Zaznamenáno
HanaTeplá



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Říjen 31, 2013, 08:45:52 pm »

Dobrý večer , tak určitě zájem mám, ale ráda bych věděla další informace, je možné se spojit s Vámi mailem, nebo na Facebooku, Skype ? Jsem na FB Hana Teplá bez fotky.
Zdraví Hanka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |