Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: zkušenost s fimou ktera neplati  (Přečteno 20331 krát)
Mischelle



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Listopad 20, 2013, 08:16:27 pm »

Ahoj všichni. Podělím se o svou pracovní zkušenost. Pracovala jsem u firmy  AREGA Gmbh, sídlo Kloten. Je to agentura co má nasmlouvány hotely a kanceláře na úklid. Dostala jsem oficiální pracovní smlouvu a místo mého pracoviště - pokojská v hotelu. Pracovala jsme tři neděle - 8 - 10 hodin a za celou dobu dva dny volna. Pak to tělo vzdalo  a já lehla. Ten den co jsem se omluvila v práci mi bylo řečeno - pokud nepřijdeš tak už nechod a peníze neuvidíš..... Nešlo to hned, za tři dny jsme byla fit. Ale práce pro mě už nebyla - dodnes jsem neviděla peníze a už neuvidím.  Pak jsem se dozvěděla, že tato firma je profláklá, prostě neplatí.... pokud odejdete.. Takže to je jenom upozornění, pro ty co hledají práci. Je to švýcarská firma  a narazíte na ni poměrně často...........
« Poslední změna: Listopad 20, 2013, 09:22:13 pm od David » Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #1 : Listopad 20, 2013, 08:25:55 pm »

Na penize mas narok.

Napis jim dopis, ze kdyz nezaplati, das je k soudu.
Zaznamenáno
Abbandonatta



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #2 : Prosinec 02, 2013, 11:26:37 am »

Viz muj prispevek, muzeme se o to podelit.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |