Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci ve Švýcarsku  (Přečteno 25139 krát)
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« : Leden 11, 2014, 09:32:25 am »

Ahoj,chtěl bych se poptat po jakékoli práci ve Švýcarsku,nejlépe manuální.Mám několikaletou praxi s prací v Rakousku,takže němčina by neměl být problém.Jsem samozřejmě ochoten za zprostředkování dát ze mzdy něco bokem,vím,že cizímu člověku jen tak nikdo pomáhat nebude.Zkoušel jsem rozesílat životopisy i na agentury,ale zatím bez výsledku.Je mi jasné,že osobní kontakt je nejlepší.Pokud by se taková dobrá duše našla,at mi zanecha na sebe kontakt,určitě se ozvu!! :DPředem díky,Martin
« Poslední změna: Leden 11, 2014, 01:48:18 pm od David » Zaznamenáno
vampatko82



Karma: 0
Příspěvků: 15



« Odpověď #1 : Leden 12, 2014, 11:58:32 am »

ahoj, posli mi svuj zivotopis a nejakou predstavu o praci, kterou bys chtel delat.
Petr
petr.vambera[zavináč]gmx.ch
Zaznamenáno
Křemík



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 14, 2014, 09:53:41 pm »

Ahoj, také bych měla zájem o práci (krátkodobou i dlouhodobou) ve Švýcarsku. Mám vystudovaného arboristu, což je člověk, který se stará o stromy a to hlavně ve městech. Jinak mi samozřejmě nevadí ani jiná práce. Ve Švýcarsku už jsem byla, a to na sezónní práce na farmě. Němčinu jsem měla na VŠ, takže bych řekla, že jsem středně pokročilá. Pokud tu někdo nechá kontakt, určitě se ozvu.
Zaznamenáno
vampatko82



Karma: 0
Příspěvků: 15



« Odpověď #3 : Leden 16, 2014, 07:03:32 pm »

ahoj, minuly jsem jsem pracoval v zahradnicke firme...kdyz mi posles zivotopis, zkusim se tam zeptat...
odkud jsi?

petr.vambera[zavináč]gmx.ch
Zaznamenáno
vampatko82



Karma: 0
Příspěvků: 15



« Odpověď #4 : Leden 16, 2014, 09:33:28 pm »

*minuly rok* ...sorry  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |