Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Diplom z Cech  (Přečteno 42858 krát)
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« : Leden 18, 2014, 08:39:34 pm »

Mam mozna hloupou otazku, ale nevim jak je to ve Svycarsku s diplomem z Vysoky skoly vystudovany v Cechach. Uznava ji Svycarsko a nebo ne?
Zaznamenáno
Skilljoke



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Leden 18, 2014, 11:19:31 pm »

Mozes si poziadat o uznanie, ale co viem je, ze jedna dievcina z polska s VS dostala uznanie na urovni strednej skoly.

V kazdom pripade si diplom nemusis davat uznavat a hladat robotu s tvojim ceskym.
Zaznamenáno
mishalenka



Karma: 0
Příspěvků: 26


« Odpověď #2 : Leden 19, 2014, 11:33:42 am »

Zalezi jaky mas obor vystudovany asi...
Mi muj diplom uznali
Zaznamenáno
Karolina12



Karma: 3
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Leden 19, 2014, 12:51:34 pm »

Dobrý den, záleží na konkrétním oboru, na kvalitě-nekvalitě vystudované VŠ, taky na kantonu a asi i na konkrétní firmě, kde budeš pracovat. Některé kantony většinu našich VŠ uznávají, jiné jsou přísnější. Já bych ale k ověřování diplomu přistoupila až kdybych měla konkrétní příslib práce a zaměstnavatel by to striktně vyžadoval, protože podle mě to nebudou vyžadovat všichni a navíc to není levná záležitost.
« Poslední změna: Leden 19, 2014, 12:58:48 pm od Karolina12 » Zaznamenáno
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #4 : Leden 22, 2014, 04:02:30 am »

Zalezi jaky mas obor vystudovany asi...
Mi muj diplom uznali

A muzu se zeptat jaky obor mas vystudovany?
Zaznamenáno
mishalenka



Karma: 0
Příspěvků: 26


« Odpověď #5 : Leden 22, 2014, 02:47:53 pm »

Zubni lekarstvi
Zaznamenáno
sullucie



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #6 : Únor 11, 2014, 10:59:02 pm »

Ja jeste zadny vystudovany nemam. Pristi rok budu mit dodelanou z Cech maturitu a premyslim co dal. Jestli je lepsi studovat v Cechach a tady si potom diplom nechat uznat a nebo studovat tady. Jenze kdyz by jsem mela studovat tady, tak si myslim ze moje nemcina na to neni dostacujici.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |