Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka práce aupair  (Přečteno 43125 krát)
Evika



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Únor 03, 2014, 12:09:20 pm »

Ahoj, sháním za sebe náhradu do poločeské rodinky žijící ve městečku Morges, kanton Vaud. Starat se budeš o dvě holčičky, 6 a 12let. Obě umí česky a česky mluvit musí, takže pokud nevládneš francouzštinou, není problém:) Práce by byla od března, pokud máš zájem tak napiš. Eva
Zaznamenáno
ivča35



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Únor 04, 2014, 11:08:06 am »

ahoj, měla bych zájem....múžeme  e mail? kordulka2503[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
ivča35



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Únor 04, 2014, 11:11:44 am »

ahoj, měla bych zájem....můžeme  e mail? kordulka2503[at]seznam.cz
Zaznamenáno
janamar



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Únor 05, 2014, 07:44:37 pm »

Ahoj, také bych měla zájem. Jaké jsou podmínky a kolik je měsíční plat? děkuji Úsměv
Zaznamenáno
ThomasK



Karma: 1
Příspěvků: 24


« Odpověď #4 : Únor 06, 2014, 04:30:22 pm »

Dodry den,

taky bych mela zajem o tuto praci. Jmenuji se Radka, je mi 21 let, studovala jsem stredni skolu pedagogickou se zamerenim na predskolni vek, ale mam bohate zkusenosti i se starsimy detmi ( vedeni krouzku, tabory..)
V pripade zajmu muj email: Ba.radka[zavináč]email.cz

Dekuji za odpoved. Radka Bartonova
Zaznamenáno
DenisCZ



Karma: 0
Příspěvků: 7


ostravačka ve švýcarsku..kanton Vaud.. :P


« Odpověď #5 : Únor 20, 2014, 09:39:15 pm »

Ahoj, také bych mela velky zájem, jsem nyní ve svycarsku 68km od vas. Bydlím zatím v Bex. to je kousek od Montreux. Muzeme se tudiz rovnou setkat a domluvit se. mam auto. Napis vice do zprav, dekuji.

Denisa, 24 let, mluvim anglicky, nemecky a mám nejaky zaklad francouzstiny.
Zaznamenáno
fmichaela



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Únor 25, 2014, 04:19:24 pm »

Ahoj,
měla bych velký zájem. Je mi 20 let, jsem spolehlivá, přátelská, mluvím anglicky a trochu německy a ráda se přiučím novým věcem, Jezdím každoročně na letní tábory, takže mám velkou zkušenost s dětmi. Mohla bych poprosit o více informací o podmínkách? Mail: mi-sulda[zavináč]centrum.cz

Moc děkuji
Fusková M.
Zaznamenáno
neliver



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #7 : Únor 26, 2014, 02:00:06 pm »

Ahoj take bych mela velky zajem v cr jsem se starala o 7 leteho chlapce ceskonemecka rodina sama mam 10lete dite ktere je v cr,takze deti nejsou vubec zadny problem Úsměv.Kdybys mela zajem pis mi na email:veronika.jbc[zavináč]email.cz.Dekuju moc Veronika
Zaznamenáno
torabora001



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #8 : Březen 03, 2014, 10:56:01 am »

Ahoj,

jmenuji se Jiřina a pokud je to ještě aktuální, měla bych zájem o tuto práci. Před časem jsem se přistěhovala do Léchelles. V ČR jsem se živila jako lektorka angličtiny (všechny věkové úrovně), a mám předchozí zkušenost s hlídáním dětí (batolata - 15 let) z výměnného pobytu v Kanadě. Mám vystudovanou Anglickou lingvistiku se zaměřením na pedagogiku. Budu moc ráda, když mi pošleš více informací sem: torabora001[zavináč]gmail.com nebo jirinadunkova[zavináč]gmail.com

Díky! J.
Zaznamenáno
Evika



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #9 : Březen 07, 2014, 12:14:37 pm »

Holky omlouvám se, že odpovídám už teď, ale ozvalo se mi tolik zájemkyň, že to bylo hned pryč.. Hodně štěstí v dalším hledání:)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |