Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam seznameni a zaroven i praci v CH nebo FL  (Přečteno 17052 krát)
Robinson.Crusoe



Karma: 0
Příspěvků: 2


Nowhere man


« : Prosinec 28, 2013, 04:08:33 pm »

Zdravim, v roce 2009 jsem skoro cely rok zil a cestoval vozem po Svycarsku krizem, krazem.... Jelikoz v Cesku se neda vazne uz zit, rad bych se vratil, ale uz na dlouho nebo nejlepe na trvalo....! Hledam fajn zenu k seznameni, nejlepe cecho-svycarku nebo slovenko-svycarku, za ucelem vazneho seznameni ve veku cca 30-50 let. Zaroven si hledam i nejakou praci, mam zkusenosti z hotelu i restaurace, mluvim cesky a anglicky (5 let v USA)...Nemecky ani francouzsky nemluvim, aspon zatim... Jsem vysoky, stihly a pohledny muz, rozvedeny, bezdetny, bez zavazku... Nejvic a nejcasteji jsem se pohyboval v pasmu mest Davos-Chur-Bad Ragaz-Sankt Gallen-Zurich, proste v dosahu mesta Vaduz Li., ale jezdil jsem po cele zemi od Zenevy, pres Laussane, Bern, Basel az po Luzern, Zug, Lugano atd... Bylo by idealni spojit seznameni i s praci, proste normalne zit ! Email Robinson.Crusoe133[at]]seznam.cz Ozve se mi nekdo Co???


* Picture 328.jpg (802.04 KB, 1920x1080 - prohlédnuto 298 krát.)
« Poslední změna: Únor 11, 2014, 04:47:57 pm od Robinson.Crusoe » Zaznamenáno
J.Mayen



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Duben 13, 2014, 09:39:33 pm »

Vypadáš na sňatkovýho podvodníka  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |