Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prace u Koni :)  (Přečteno 31879 krát)
Eny



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Březen 02, 2014, 10:02:55 am »

Nabizim praci u koni v Mettmenstetten tel.na me 0762699339 Úsměv
Zaznamenáno
Sju



Karma: 1
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Březen 02, 2014, 10:17:44 pm »

Ahoj Eny, 
měla bych zájem! Je mi 27, s koňmi mám zkušenosti a pohybuji se kolem nich od mala. Umím AJ výborně (úroveň skoro-rodilý mluvčí), NJ celkem obstojně, ale budu se muset trochu rozmluvit. Nedala bys mi nějaké bližší info? Díky!
Zaznamenáno
Michel Dolfa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 03, 2014, 10:43:24 am »

Ahoj,  můžem poprosit o více info. Na telefon se nemůžeme dovolat, díky Úsměv
Zaznamenáno
Roman Potys



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Březen 29, 2014, 09:21:19 am »

ahojky, muzu take poprosit o blizsi informace, dekuji
roman.potys[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
kamo74



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Duben 19, 2014, 04:21:05 am »

Ahoj, taky pracují  u koni v Mettmenstetten. Nebo přesně des 19.4.14 mám poslední den práce a hledám si další práci . Nevíš o nějaké práci u koní? nevím, jestli ta tvoje není už obsazena. U mě je problém, že zatím neumím německy, jsem tu skoro 3. měsíce a za celou dobu jsem se stihla naučit jen pár slovíček německy. Angličtinu neumím, ale domluvím se Italsky. Nevím, ve které stáji jsi, možná kolem tebe jezdím a vídáváme se. Zde, uklízím boxy a vše kolem stáje, jezdím na koni, lonžují, vodím koně na pás, a do výběhu.
Pokud, je u Vás už obsazeno, nebo nevíš o nějaké práci, mohla by jsi mi dát na sebe kontakt e mail, nebo na facebok? ráda bych si s někým pokecala jak to v jiných stáji tady chodí.
Zatím Zdravím a předem děkují za odpověď. Katka
můj e mail: swaczynovak[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
MoninkaK



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #5 : Květen 14, 2014, 03:15:26 pm »

Ahoj , měla bych zájem o nabízenou práci prosím o více informací na emali : monika.kaczirkova[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |