Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Rundfunkbeitrag  (Přečteno 231696 krát)
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #15 : Duben 23, 2014, 06:26:14 pm »


P.S. Oni při kontrolách do bytů nechodí. Už jste viděli nenápadnou dodávku s několika anténami na střeše co po večerech rychlostí chůze křižuje obytné ulice? tak to je auto, které 100 % změří TV signál (záření). Já ho za poslední 2 roky viděl 3 x.
Přeji všem šetřílkům hezký večer.

Fakt takhle jezdi? Tak to u nas na vsi jeste tedy asi nebyli. Mrknutí Oni pry maji malo personalu, jsem nekde cetla. Smích Tak my to holt risknem.Smích

Jistě jezdíte i na českých SPZ, abyste ušetřili Škleb
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #16 : Duben 23, 2014, 06:35:17 pm »

Citace: David  Leden 12, 2013, 11:05:58 pm
Od 1.1.2013 budou platit všechny domácnosti v Německu ca 17,98€ poplatek za rozhlas. Nově se nepočítá počet televizí a rádií, ale platí se jeden poplatek za celou domácnost.

Tzn. WGčka se sdílenou koupelkou a kuchyní platí pouze jednou.

Už jste dostali složenku?

Více: http://www.rundfunkbeitrag.de

V Hamburku vytvořili v jednom baráku největší WG v Německu s 56 obyvateli a platí jen jednou Úsměv
http://www.welt.de/regionales/hamburg/article13505228/Die-groesste-WG-der-Hansestadt.htm
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #17 : Duben 23, 2014, 06:42:17 pm »

Jistě jezdíte i na českých SPZ, abyste ušetřili Škleb

Ne, my chodime pesky, je to krome uspory i zdrave. Tobe bych to taky  doporucila. Vycisti a prokrvi se ti hlava.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #18 : Duben 23, 2014, 06:47:38 pm »

Jistě jezdíte i na českých SPZ, abyste ušetřili Škleb

Ne, my chodime pesky, je to krome uspory i zdrave. Tobe bych to taky  doporucila. Vycisti a prokrvi se ti hlava.

no jo, myslela jsem si to, proto asi budeš tááák chytrá
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #19 : Duben 23, 2014, 07:20:48 pm »

Zlatičko,
ono to jde i tak, že jezdíš na českých SPZ a přesto německému státu zaplatíš vše co žádá dle zákona Mrknutí



pro Didi: já je neviděl 3 x v naší ulici, po každé v jiném městě  Škleb, takže je dost pravděpodobné, a jsem o tom přesvědčen, že do každé vísky se dostanou tak jednou za cca 179 let Mrknutí
« Poslední změna: Duben 23, 2014, 07:24:10 pm od petr69 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #20 : Duben 23, 2014, 07:27:13 pm »

Peto, my mame vsechna auta psana na firmu, takze nam to plati firma. Takze mame samozrejme nemecke znacky, snad to Dorota Zlatickova vydycha.Smích
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #21 : Duben 23, 2014, 07:47:33 pm »

....nevydýchá  Smích Smích


....... Mrknutí
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #22 : Duben 23, 2014, 08:00:32 pm »


pro Didi: já je neviděl 3 x v naší ulici, po každé v jiném městě  Škleb, takže je dost pravděpodobné, a jsem o tom přesvědčen, že do každé vísky se dostanou tak jednou za cca 179 let Mrknutí

Jo takhle ono to je. A ja uz jsem se chystala udelat si pozorovaci zakladnu z koupelny, z te mam nejlepsi vyhled do  ulice. Smích:D:D No ale on u nas opravdu nikdo na Tv skoro necumi. Tak by asi nemeli co merit. Ale zase mame drze vystaveny satelit do ulice, bozinku, na to jsem nepomyslela.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #23 : Duben 24, 2014, 06:57:02 am »

Zlatičko,
ono to jde i tak, že jezdíš na českých SPZ a přesto německému státu zaplatíš vše co žádá dle zákona Mrknutí



pro Didi: já je neviděl 3 x v naší ulici, po každé v jiném městě  Škleb, takže je dost pravděpodobné, a jsem o tom přesvědčen, že do každé vísky se dostanou tak jednou za cca 179 let Mrknutí

Údajně to tak s SPZ jde, ale někdo se na to ptal a bylo mu řečeno, když bydlíte a pracujete v Německu, musíte mít přihlášené auto tady. Ale Češi si vždycky najdou cestičku, to je známé. Mrknutí
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #24 : Duben 24, 2014, 06:58:37 am »

Peto, my mame vsechna auta psana na firmu, takze nam to plati firma. Takze mame samozrejme nemecke znacky, snad to Dorota Zlatickova vydycha.Smích

Máte firmu, jste jistě v balíku, televize máte čtyři, ale na placení televizního poplatku nemáte  Hněv
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #25 : Duben 24, 2014, 07:02:29 am »


pro Didi: já je neviděl 3 x v naší ulici, po každé v jiném městě  Škleb, takže je dost pravděpodobné, a jsem o tom přesvědčen, že do každé vísky se dostanou tak jednou za cca 179 let Mrknutí

Jo takhle ono to je. A ja uz jsem se chystala udelat si pozorovaci zakladnu z koupelny, z te mam nejlepsi vyhled do  ulice. Smích:D:D No ale on u nas opravdu nikdo na Tv skoro necumi. Tak by asi nemeli co merit. Ale zase mame drze vystaveny satelit do ulice, bozinku, na to jsem nepomyslela.

Asi ti stále nedošlo, že je úplně fuk jaký máš signál, jestli se koukáš, kolik máš TV, jestli máš SAT, za každou domácnost od r. 2013 se musí plošně platit. Já myslím, že o tebe nejde, ty si tu švejkuj jak chceš, řekla bych že jde o lidi, kteří chtějí vědět jak to doopravdy je, aby se nedostali do finančních problémů. Tak bys už je konečně mohla přestat mást, díky
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #26 : Květen 23, 2014, 04:45:00 pm »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/337188-cesti-podvodnici-rozesilaji-falesne-faktury-i-v-nemecku.html
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #27 : Květen 23, 2014, 05:20:39 pm »


To snad ani neni mozny... Smejdi se nezastavi pred nicim.
A beze strachu, pritom zalozit ucet bez OP nejde a většinou je i video zaznam k dispozici. Takze je jasne kdo ten ucet zalozil...
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #28 : Květen 23, 2014, 05:27:19 pm »

No, trochu jste tu od puvodniho dotazu odbocli... Kroutím očima
Na koleji jsem nebydlela, ale mi kamaradi ano i tam meli neco ve smyslu WG. V tom pripade by se to dalo aspon rozpocitat, a "bolelo" by to trochu min. Jinak, jak uz tu nekdo radil, zkus se zeptat na sprave koleje, jestli ti s tim mohou nejak pomoct.
Driv to fungovalo tak, ze studenti, co meli pobirali Bafög, dostali s dokumenty i papir pro GEZ, aby je od toho oprostili. Jak to funguje ted, nevim, kazdopadne vymluvy typu ze nemam radio, tv apod. uz ti nikdo nesezere. Radio muzes poslouchat v pohode pres internet, takze uz to, ze pravdepodobne vlastnis pocitac, mas v domacnosti pristroj, kterym potencialne muzes prijimat vysilani.
Priznavam, ze dokud to slo, taky jsem se vymlouvala na to, ze nemam nic... Od te doby, co to platim  (mj. ctvrtletne nejsou zadne ubijejici sumy) si vazim moznosti mit legalni pristup k verejnopravnim mediim, protoze ten zbytek za moc nestoji...
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #29 : Květen 26, 2014, 08:51:51 pm »

. . . . Už jste viděli nenápadnou dodávku s několika anténami na střeše co po večerech rychlostí chůze křižuje obytné ulice? tak to je auto, které 100 % změří TV signál (záření). Já ho za poslední 2 roky viděl 3 x.
Přeji všem šetřílkům hezký večer.
leda změří jak silný je tam TV-signál (z pozemních vysílačů) který bys mohl přijímat, kdybys tam TV přijímač měl.  Běžný úkon když dolaďuješ parametry TV-vysílače:  dělá se několikrát do roka:  když spadá listí, když nasněží, když zase naroste jarní listí, pro hustou mlhu - rozptyly a odrazy (a proto interference) jsou tím prostě jiné.  Nezměří (přes zeď), zda doma televizi máš, ta nic moc specifického nevysílá. 

Možná si to pleteš s triangulováním partyzánských vysílaček z filmů o WWII - to byla podobná auta, taky plná antén, ale byli to jiní němci  a i tenkrát chytali provozovatele vysílaček, ne přijímačů kterými poslouchali zakázaný Volá Londýn.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |