Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Temporär als Aushilfe Administration - Krankenkasse  (Přečteno 29296 krát)
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« : Červen 04, 2014, 08:56:08 am »

Zdravim lidicky. Shanime od zari 2014 minimalne do konce roku, casto s prodlouzenim do konce brezna/dubna Aushilfe Administration. Jedna se o praci v Krankenkasse, misto Zürich, Stundenlohn, prumerne ca. 5000-5500 brutto mesicne, zalezi na poctu odpracovanych hodin. Pozadavky nemcina minimalne C1 - mluveni i psani, vyborne znalosti prace na pocitaci, svycarska nemcina vyhodou - aspon porozumeni, pripravenost delat prescasy a mozna i obcas v sobotu. Povoleni minimalne B.
Jsme mlady tym a komu nevadi vtipky a obcas docela rusno, tak se ozvete. Vic Info ve zprave.  Úsměv

PS: Moznost ziskani Festanstellung pokud se clovek osvedci.
PS2: Jedna se o praci na 100%, prosim piste jen zajemci co nemaji zavazky, kdy musi jit pünktlich v 5 domu.
« Poslední změna: Červen 04, 2014, 05:41:51 pm od Aria86 » Zaznamenáno
cuza



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červen 04, 2014, 02:02:22 pm »

Dobry den. Zoufale hledam praci, jsem Sachbearbeiterin, ziji
zde jiz 20 let a momentalne bez prace. Kde se mohu bewerbovat? S pozdravem Zuzana Galway
Zaznamenáno
Ali_ce



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Červen 04, 2014, 02:09:39 pm »

Dobry den, kam je mozne zaslat zivotopis a bewerbung? Dekuji. Alice
Zaznamenáno
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #3 : Červen 04, 2014, 02:18:40 pm »

Poslete mi soukromou zpravu zde na strankach. Misto neni nikde oficialne vypsane, tudiz Bewerbungy me posilat, ja to dam dal sefovi. E-Mailovou adresu tu ale nechci oficialne uvadet. Diky za pochopeni.

PS: Prosim jen vazne zajemce, kteri splnuji podminky a jsou pripraveni byt v praci casto i 12 hodin plus soboty a umi dobre vychazet se stresem. Nejlepe vek do 35, aby clovek zapadl do tymu.
Zaznamenáno
Maya



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Červen 04, 2014, 02:28:05 pm »

Ahoj
mam velkej zajem, je mi 35let, podminky splnuji, nemcinu mam C2 Goethe Zertifikat, povoleni mam B, dostala jsem jej pred temer pred tri lety,
manzel je svycar a tak dostanu pak automaticky C a pak na to Bürgerrecht, bydlime u Uster, tedy kanton ZH.
Pracu hledam v administrative.

Dekuji za info kam poslat Bewerbung
Maya
1maya1[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |