Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nějaký milý doprovod na kolo, výlet, tenis, kávu ? Bassel a St. Gallen?  (Přečteno 16214 krát)
Venynator



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Červenec 22, 2014, 02:06:19 am »

Zdravím milé dámy,

pracuji v St. Gallenu a Bassileji, týden tam týden tu. Snažím se smysluplně využít čas a tak rád bych vyrazil o chvílích volna s milým doprovodem něco podniknout... Nejlépe sport, umění ale třeba i výlety. Do Čech moc nejezdím, v práci žádní nejsou a po češších se mi stýzská. Takže nějaké nápady, návrhy, kam vyrazíme? Je mi 30, mám malé dítě, ale bohužel v Čechách.

Mějte se.
« Poslední změna: Červenec 22, 2014, 05:25:33 pm od David » Zaznamenáno
Ivulkah



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Srpen 10, 2014, 09:10:02 am »

Taky zdravim,

studijne pracuji v Basileji a obcas nevim, co s volnym casem. Hodila by se mi spolecnost na sport, vylety, kavicky... v umeni jsem amater, ale taky obcas do nejakeho muzea zajdu :-). Od minuleho tydne mam v Basileji konecne sve milovane horske kolo, tak si na neho zacinam zase zvykat. Ve dvou je to ale vzdycky vetsi zabava! Je mi 26 let a deti nemam :-).

V pripade zajmu se muzes ozvat na tel 078 904 0413.

Mej se...

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |