Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dachau. nove kamarady  (Přečteno 40137 krát)
mirasek24
Host
« : Červenec 22, 2014, 10:46:13 pm »

Ahoj. Prestehovaly sme se z pritelkyni a rocni dcerou do Dachau,tak si rikam jestli tu pobliz nekdo nebydli i z malym ditetem. Nebo i bez. Na pokec a tak.
Zaznamenáno
Němka



Karma: 0
Příspěvků: 3


Promluvit si česky - ale s kým?


« Odpověď #1 : Září 22, 2014, 10:51:21 am »

Ahoj Mirasku,

jsem sice němka, ale strávila jsem celkem deset let v Praze, kde jsem vyrostla a později navštívila sovětskou školu.

Teď se snažím oživovat moji češtinu. Našla jsem už učitelku, mám bezva učebnici, teď mi chyběji už jen češi, se kterými bych si pokecala...

Dítě nemám, jsem spíš kočičí člověk - vadí?

Když ne, odpověď, třeba se můžeme sektat na kafíčko někde v Dachau  Úsměv

Příjemný týden přeje
Táňa
Zaznamenáno
tomas76



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #2 : Prosinec 11, 2014, 09:40:15 pm »

ahojky jsem cech potreboval bych vymena zdokonalit nemcinu auto ale bohuzel nemam vadi krasny vecer tad yje me tel cislo popr.17698610678 ich heisse thomas
Zaznamenáno
ibaka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Duben 21, 2015, 09:19:57 pm »

Zdravím taky bych se rad seznámil s novými lidmi bydlim v Dachau a strašně se nudim
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |