Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Bydlení v Passau  (Přečteno 39903 krát)
wensdeyb



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Únor 27, 2015, 12:21:50 pm »

Kdyby někdo věděl o pronájmu pro 4. členou rodinu v Passau  prosím dejte vědět . Vyzkoušela jsem spoustu serveru a všude chtějí výplatnice . WG zkoušet nechceme máme děti  tak chceme soukromí ...                                           Děkuji  Úsměv
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #1 : Únor 27, 2015, 03:18:06 pm »

Zkoušej dál a nepíš realitkám, ale soukromým osobám na ebay. Prostě odepisuj na nabídky a čekej. Tohle není česko a němci nám hold nevěří. Ono vžij se do situace pronajimatele, řekneš mu, že máš 3 děti, nepracuješ a jsi v Německu takřka bez přijmu. Nikdy jsi tady nebydlela a nemáš nárok naprosto na nic. A čas letí rychle a účty se musí platit. Tyhle všechny otázky si bude pokládat němec od kterého si budeš chtít pronajmout bydlení. Taky jsou překážkou domácí zvířata. Zajímal jsem se asi o 3 byty a u každého mi byla jako první položená otázka týkající se zvířete. Takže jestli máš doma čuvače, tak to bude další překážka...  Škleb Škleb Škleb Škleb A ještě ti dám jednu radu. Minule jsem si všiml, že tady nabízíš peníze oproti pomoci s bydlením apod. Tohle nedělej. Někdo tě obere, lidi jsou různí.... Já např. kdybych o něčem věděl, tak automaticky pomůžu a ani by mě nenapadlo si za to něco vzít. Až si najdeš nějaké bydlení a budeš potřebovat pomoct s úřady, tak se mi ozvi. Dám ti kontakt na česky mluvícího člověka, který pomáhá čechům v německu. Je na něj spoleh a ručím za kvalitu odvedené práce.
Zaznamenáno
wensdeyb



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Březen 01, 2015, 12:33:57 pm »

Honzo3333 děkujeme za rady  Mrknutí prez ty stránky jsme to už taky dávali,ale je to stejné -chtějí výplatnice. Četla jsem tu o sociálních bytech možná by to nebylo marné ,alespoň na začátek a pak by se člověk mohl v klidu poohlédnout po jiném bydlením. Tady v ČR mám také soc. byt .Je to krásná dvojka.A určiťě až budeme v Passau se ozveme Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Březen 01, 2015, 02:36:58 pm »

Ale ten sociální byt nedostaneš pokud už v německu nebydlíš! Nemůžeš přijít do německa, říct já tady chci byt apod. Vím to, protože známá z východu musela mít nejdříve byt, práci a pak po dvou letech si požádala o ten byt, ale má postiženého kluka a dali jí to. Ale ty v D nemáš trvale pobyt a žádnou historii. Neber to pořád, že v česku máš taky..... tam není česko a ty jsi tady cizinec. Němce nezajímá, že nemáš byt a práci. Tobě asi moje odpovědi připadají pesimistické, ale podle mě seber ty růžové brýle a spláchni je do záchodu. Všechny fóra tohoto typu je třeba brát s rezervou a já netvrdím, že se tady neobjeví seriózní informace, ale většinou někdo napíše dotaz a přijde asi 5odpovědí... já si myslím... Já věřím, že mi dáš jednou za pravdu.
Zaznamenáno
wensdeyb



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Březen 01, 2015, 04:22:16 pm »

Vůbec si nemyslím,že máš pesimistické odpovědi .Človek jen zkouší pobrat plno informací ,ale ve finále to bude vše úplně jiné.Jsem připravena,že to bude mazec,ale jednou jsme se pro něco rozhodli tak do toho půjdem i když to bude ze začátku pro všechny těžké .
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #5 : Březen 07, 2015, 03:12:58 pm »

Vůbec si nemyslím,že máš pesimistické odpovědi .Človek jen zkouší pobrat plno informací ,ale ve finále to bude vše úplně jiné.Jsem připravena,že to bude mazec,ale jednou jsme se pro něco rozhodli tak do toho půjdem i když to bude ze začátku pro všechny těžké .

Na to máš iste právo. Len si uvedom, že niekedy človek musím ísť trochu dole s nárokmi, ak chce vôbec začať niekde inde.
« Poslední změna: Březen 08, 2015, 01:55:51 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |