Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: časopis EMMA  (Přečteno 27289 krát)
jesieenka
Host
« : Duben 01, 2015, 06:00:40 pm »

Kde ho v Mníchove kúpim?
(nechcem vedieť, kde si ho mám objednat na internete, to si viem zistit aj sama)

Dakujem dopredu za vsetky slušné odpovede k téme!
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #1 : Duben 01, 2015, 06:27:08 pm »

Nevim, kde se prodava, ale k pujceni je urcite v Mestske knihovne. Pokud hodlas cist pravidelne, bude podstatne vyhodnejsi si poridit prukazku do knihovny. Jenom za predplatne je to docela palka.

Eventualne vyzkouset mezinarodni trafiku na Hbf.

(no a nezapomen to tu pak zase smazat)
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #2 : Duben 01, 2015, 06:35:10 pm »

himmelherrgott, no tak to fakt nevim, jestli jsem jahode zas spatne poradila nebo mi nekdo strahava punkty za to, ze jsem ji vubec poradila Smích Smích Smích


Dodavam, ze rocni predplatne toho casopisu stoji 45 Euro, 1 vytisk 7,50.
Rocni prukazka do vsech pobocek Münchner Stadtbibliothek stoji 20 Euro, nebo 7 Euro ctvrtletne.

Mj. jsem vychazela z toho, ze se ma jednat o nemecky casopis Emma, ne slovensky. To pak bude samozrejme mnohem tezsi porizeni. (chapu, ze za to si pochopitelne zaslouzim velike strhavani Mrknutí)
« Poslední změna: Duben 01, 2015, 06:57:43 pm od bjetka » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #3 : Duben 01, 2015, 07:31:26 pm »

Pochopila si správne, jedna sa o nemecký časopis Emma, ktorý je dosť špecificky zameraný a preto som ho nedostala zatial nikde, kde som sa naň pýtala.

Tak skúsim teda tú knižnicu, dík.

p.s. mazať nič nemienim
« Poslední změna: Duben 01, 2015, 09:16:21 pm od jesieenka » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #4 : Duben 03, 2015, 08:19:21 pm »

Tak som ju nakoniec dostala na Ostbahnhof-e ...
« Poslední změna: Duben 04, 2015, 03:29:33 pm od jesieenka » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |