Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4]   Dolů
 
Autor Téma: Jak nekrmit Trolla - navod  (Přečteno 271770 krát)
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #45 : Duben 20, 2015, 10:35:15 am »

No to by byla oslava s madam Jahodovou Škleb By nam tam asi recitovala Machu (v lepsim pripade).Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #46 : Duben 20, 2015, 11:00:08 am »

No to by byla oslava s madam Jahodovou Škleb By nam tam asi recitovala Machu (v lepsim pripade).Smích

To nevim, jestli by Troll zvladl, ono okopirovat nejaky text je jednoduche, ale pak se ho naucit a pote jej prezentovat, to je uplne jina kategorie, a tam Troll nedosahuje...

Ja si myslim, ze by nas spis Troll krmil nejakym dialektem z moravsko-slovenskeho pomezi, protoze o ten se velice zajima a intenzivne jej resi v jakyzkovem okenku:

http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=21757.msg58719#msg58719
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #47 : Duben 20, 2015, 11:09:05 am »

No tak jako tak by to byla nudaaaaaa.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #48 : Květen 11, 2015, 03:01:13 pm »

Tak koukam, ze Troll nam zase nejak ozil, dlouho hladovel....  Kroutím očima
Tema zvedam opet nahoru, aby bylo na ocich a po ruce vsem, kdo by mel (z neznalosti), tendenci, si s Trollem zacit povidat....
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #49 : Květen 28, 2015, 07:47:47 pm »

Tak beru zpet, co jsem napsala, nejak jsem se ve spechu vcera prekoukla. To ovsem neznamena, ze Troll netrolloval.
« Poslední změna: Květen 29, 2015, 07:21:55 am od pipapo » Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #50 : Květen 31, 2015, 09:49:22 am »

Moc se nevyznam, ale pripada mi, ze drive byly zdejsi diskuze aspon k veci, v soucasne dobe jakokoli teoreticka zacne propadat do nesmyslnych hadek a osocovani. Nekdo mi dal tip, ze snat tato osoba(osoby) kterej jsou snad placeny nekym, aby se presne tak chovaly. Hmm, asi na tom neco bude, kdyz vezmeme v potaz, kolik casu travi na pocitaci a jak rychle a bezproztredne reaguji.Jakoby snad ani nicim jinym nezily... Taky jsem si rikala, jak mohou stihnout zit i ten normalni, nikoli pouze virtualni zivot...
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #51 : Květen 31, 2015, 05:56:04 pm »

Mormartina: nemyslim si, ze minimalne jedna osoba zde, ktera je, dle meho soudu, z 90% vinna tim, ze se debata  zvrhne mnohdy v nechutnou zumpu, by byla za to placena,aby zde rozpoutavala hadky.

Tato osoba je evidentne psychicky (kulantne receno), v neporadku. Take jsem premyslela, proc tu vlastne s nami jeste setrvava, kdyz by bylo naprosto jednoduche se ji zbavit a mozna by se sem vratil opet puvodni smysl diskuzi. K tomu me napadlo jedine vysvetleni, coz nedavno napsal rudo a coz ma logiku:


"ja nechcem byt chlapom  hodnym toho mena ... lebo potom budes o tom pisat traktaty a admin tu bude mat vela klikov"
 

 
 
 
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #52 : Červen 24, 2015, 10:54:19 pm »

Je mi lito, ale musim opet vytahnout tema: "Jak nekrmit Trolla" na predni pricky.

Po dnesnim dni Troll opet svymi osobnimi utoky na ucastniky fora rozbil jedno diskusni tema, ktere se vyvijelo ve vsi pocestnosti a slusnosti a jako klasicka vymena nazoru a postoju vsech prispevatelu.
Do okamziku, kdy po delsi dobe opet do diskuse zasahl mistni Troll.
Samozrejme pise opet pod jinym jmenem-nickem (nicmene pro vsechny je lehce identifikovatelny dle zpusobu sveho slohu, myslenkovych pochodu a vyjadrovacich schopnosti).

Navod "Jak nekrmit Trolla" neni sice nejaktualnejsi, nicmene vsechny body zatim neustale kupodivu plati.
Pokud by nekdo z Vas mel dalsi poznatek, ktery v navodu chybi, prosim o jeho sdeleni a do navodu jej rada doplnim.

V kazdem pripade vsechny ucastniky fora znovu prosim, aby na Trolla (ktereho jiste sami hned poznaji), pokud mozno nereagovali.
Bude pote mozne diskutovat o tematech slusne, se vsemi argumenty, ktera ma kazdy k dispozici, aniz by urazel ostatni tak, jak to pravidelne dela Troll, pokud se do nejakeho tematu "vmontuje".
Tema bude souvisle, bude se tykat zadaneho predmetu, aniz by bylo zaneseno plevelem nekolika stranek nesmyslnych utoku a odpovedi na ne.
Tematu bude diky tomu zachovana kontinuita a bude mozne odpovidat na prispevky jednoduse, aniz by se clovek musel "prosekat" pralesem prispevku odvadejicich od tematu pozornost.

Dekuji.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |