Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hospodyně - hľadám si prácu  (Přečteno 11319 krát)
hospodyně



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Červen 01, 2015, 12:40:59 pm »

Dobrý deň! Mám dlhoročné skúsenosti s vedením domácností, opaterou detí a aj starostlivosťou o psy v anglických rodinách v UK.
Po rokoch práce v UK som sa rozhodla pre zmenu a hľadám si podobnú prácu aj s ubytovaním vo Švajčiarsku, Rakúsku alebo aj v Čechách.
Mám 57 rokov /prípadných záujemcov toto číslo rozhodne nemusí odradiť Mrknutí/. Som neformálna, tolerantná a po rôznych skúsenostiach sa na život pozerám s nadhľadom.

Mám rada turistiku, bicyklovanie, cvičím jogu a je toho ešte viac.
Čo môžem ponúknuť sú bohaté skúsenosti, spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Rada by som našla rodinu /aj cudzinci, pokiaľ hovoria anglicky/, ktorá potrebuje niekoho, na koho sa môže spoľahnúť.
NIE som vodič. Referencie sú k dispozícii. Som ešte v Anglicku, ale nastúpiť môžem hneď.
V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte na cestye[at]yahoo.co.uk alebo na 0044 (0)75 3854 5717. Ďakujem.

« Poslední změna: Červen 01, 2015, 05:35:39 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |