Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: AU-PAIR  (Přečteno 20201 krát)
markytka.kytka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Červen 18, 2015, 01:15:47 pm »

Hledám práci jako au-pair, mám zkušenosti s každodenním hlídáním dětí (0-15let) a pomocí v domácnosti, na zahradě (možnost doložení referencí); domluvím se anglicky a "základně" německy. Ve Švýcarsku chci hlavně poznat místní zvyky a zkusit si, zda bych zde opravdu chtěla trvale žít Mrknutí zatím mě to velice láká a mám radost, pokud při svém "hledání" poznám i milou alespoň "z části" českou rodinu, oceňující přátelský přístup k dětem a možnost s nimi mluvit česky. Češtinu ovládám skutečně dobře, včetně gramatiky. V případě zájmu uvítám možnost osobního setkání během prázdnin. Možný nástup: září 2015. Budu se těšit, Markéta
« Poslední změna: Červenec 05, 2015, 05:35:48 pm od markytka.kytka » Zaznamenáno
mbp



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Červenec 30, 2015, 01:17:06 pm »

Mila Narjeto, jeste hledáte místo? My od srona/zari hledáme někoho na pomoc v domácnosti a s hlídáním deti v Bernu. Dejte prosím vědět, radi se sejdeme a poskytneme další info.diky mbo
Zaznamenáno
markytka.kytka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Červenec 30, 2015, 03:29:48 pm »

Dobry den dekuji za zpravu, muj zajem je stale aktualni :-) nastup mozny koncem srpna nebo zacatkem zari. Rada se s Vami potkam, planuju jet do Swiss nekdy v polovine srpna. Vyhovuje Vam tento termin, samozrejme ho brzy upresnim.
Muzete me, prosim, nadale kontaktovat emailem?: marman74[zavináč]email.cz Dekuji, Marketa
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |