Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Fujtajbl ve spolek! :) - hodinový manžel hledá práci  (Přečteno 9784 krát)
snoblondrei



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Září 10, 2015, 10:03:39 am »

Zdravím místní českošvýcarské osazenstvo,

rád bych Vás poprosil o Vaši vřelou součinnost! Kdo má tedy nezastavitelné nutkání pomáhat druhým, naskýtá se Vám příležitost se realizovat, jsem vhodný objekt! Úsměv

Hledám práci ideálně v okolí Zurychu, jsem hodinový manžel, který působil v posledních letech v Londýně a nyní bych se rád usadil ve Švýcarsku. Jsem velmi manuálně nadaný a pracovitý kluk, 28, který zastane opravdu širokou škálu činností!

Jsem odhodlaný přinést své know-how do švýcarské kotliny již během září! Německy umím sice jen "Haben Sie die Bremsen gepruft?", ale myslím, že se na tom dá stavět! Mrknutí

pěkný den nám, ostatním hromy a blesky,
ONdra Šnobl
snoblondrei[at]gmail.com
« Poslední změna: Září 10, 2015, 10:45:49 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |