Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci ve Švýcarsku  (Přečteno 23330 krát)
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« : Leden 07, 2016, 01:54:51 pm »

Hledám jakoukoli manuální práci ve Švýcarsku,nástup možný ihned.Němčina na komunikativní úrovni.Několikaletá praxe v Rakousku jako řidič ,,b",skladník,pracovník v potravinářství.Není problém s provizí za domluvenou práci.Životopis v NJ plus foto zašlu.
Zaznamenáno
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Leden 07, 2016, 02:00:57 pm »

NENAŠEL BY SE JEDINEC Z JIŽNÍCH ČECH,POPŘ. ODJINUD,S VOZEM,KTERÝ BY SE NEBÁL VYRAZIT DO ŠVÝCARSKA NA BLIND HLEDAT PRÁCI?ROZESLAL JSEM KOPU ŽIVOTOPISŮ NA RŮZNÉ AGENTURY,ALE PRÝ JE LEPŠÍ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA.HLAVNÍ JE SE TOHO NEBÁT!
Zaznamenáno
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #2 : Leden 08, 2016, 08:46:33 am »

Zdavím,našel by se někdo akční z Jižních Čech nebo i odjinud, s vlastním vozem,který by byl ochoten vyrazit na blind do Švýcarska za prací?Rozeslal jsem spoustu životopisů,ale určitě to chce být tam osobně a zkusit si obejít agentury nebo se i pozeptat...Němčinu mám na komunikativní úrovni..
Zaznamenáno
KaterinaB



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Únor 18, 2016, 02:09:23 pm »

Přeji krásný den, Martine, tak už jste vyrazil... :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |