Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: St.Gallen - kamarádi  (Přečteno 23848 krát)
Dark.Vanita



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Leden 16, 2016, 01:43:56 pm »

Ahoj, od pondělí 11.1.2016 válčím v St. Gallenu jako Au Pair, bylo by fajn najít nějakého kamaráda/kamarádku, který je podobně postižen Smích Je mi 26 let, mám ráda hory, kulturu, procházky, fotografování....kdo chce, nechť se ozve  Úsměv
« Poslední změna: Leden 17, 2016, 07:05:55 pm od David » Zaznamenáno
Daniel S



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Leden 26, 2016, 12:37:06 pm »

Ahoj, ,jedu 14.2. do St.Gallenu na pracovní cestu  a sháním někoho kdo mi tuto pracovní cestu třeba zpříjemní posezením u kávy, drinku a pokecem v Českém jazyce :-D Budu moc rád když odpíšeš:-) Děkuji předem za odpověď.Dan
Zaznamenáno
Dark.Vanita



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Leden 28, 2016, 01:46:08 pm »

Ahoj, jasně, proč ne Úsměv Jak dlouho se tu zdržíš? A v jakém oboru pracuješ?
Zaznamenáno
Daniel S



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Únor 03, 2016, 12:43:30 pm »

Ahoj..  Já budu pobývat v Uzwilu (ale blízké okolí není žádný problém) a budu tam od 14. do 19.2. :-) Budu mít čas každý den vždy navečer Úsměv. Jedu na školení do Bühlera :-).. Prosím o další komunikaci na email d.sarkozy[zavináč]seznam.cz :-) Děkuji , s pozdravem a přáním hezkého dne Dan :-D ..
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |