Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci na Wintersaison  (Přečteno 11173 krát)
*kev
Host
« : Září 01, 2016, 01:47:27 pm »

Zdravím.

Na zimní sezónu 2016 / 2017 (dle domluvy i dříve) hledám pro mne vhodnou pracovní pozici s možností stravy a ubytování. Mám 4 roky zkušenosti z hotelu v ČR jako recepční, nyní pracuji pátým měsícem v UK v hotelové restauraci a baru jako catering assistant a foodrunner. Tuto zkušenost bych rád nadále rozvíjel. Mohu nabídnou středně pokročilou úroveň angličtiny, mírně pokročilou úroveň němčiny a základy italštiny. Práce o víkendech a svátcích není problém.

Inzerátů na portálech je samozřejmě spousta, já hledám spíše na doporučení nějaký normální hotel či restauraci, kde to funguje a je tam přátelský kolektiv.

Email na mne je: truthisoutthere[zavinac]seznam.cz

Díky a ať se Vám v cizině daří
Roman
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |