Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci ve Švýcarsku  (Přečteno 49499 krát)
Simca8



Karma: 0
Příspěvků: 18


« : Srpen 28, 2008, 06:45:19 am »

Pěkné dopoledne, zdravím všechny:-)

jsem vysokoskolacka (ekonomie a management), umim anglicky i nemecky a rada bych pracovala ve Svycarsku. V Zurichu jsem studovala nemcinu a uplne jsem se do teto zeme a tohoto mesta zamilovala:-) bohuzel sehnat tam praci je velmi tezke, zvlaste z CR. Rada bych pracovala jako asistentka v nejake firme, ale pro zacatek bych brala i praci nanny atp. Zkusenosti a chut pracovat mam:-) Vlaste bych brala jakoukoliv praci, ktera alespon trosku odpovida memu vzdelani.
Dal by mi nekdo z vas tip, jak praci sehnat, na koho se obratit? Ja uz jsem bezradna, kamkoliv poslu zivotopis, odmitnou me s tim, ze nejsem Svycarka a byl by problem s pracovnim povolenim...

Predem vsem dekuji za jakykoliv tip, jste ma posledni nadeje:-)


Zaznamenáno
Charlotte
Host
« Odpověď #1 : Leden 18, 2009, 03:34:32 pm »

Dobry den, uz jste nasla praci ve Svycarsku?ziju u Zurychu.
« Poslední změna: Říjen 08, 2013, 11:44:39 am od David » Zaznamenáno
Martin30



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #2 : Leden 20, 2009, 11:22:59 am »

Ahojky,
s tim, ze je slozite zaridit prac.povoleni ti kecaji - ja ho mel za 14 dni.
Jde o to, ze aby mohli prijmout cizince, musi ten pozadavek na prac.misto min. 2 mesice byt na svycarskym prac.urade - pokud se nikdo ze svycaru o praci neuchazi nebo nenajdou nikoho vhodneho, pak teprve muzou vzit cizince - ten musi dolozit, ze je pro danou praci vhodny kandidat (diplom, praxe, skoleni...).
Takze spis nez naslepo posilat zivotopisy je potreba se zamerit na prac. mista, ktera jsou delsi dobu v inzerci.

Preji hodne uspechu!
Zaznamenáno
charlie.vs



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Leden 23, 2009, 04:43:56 pm »

zdravim. Chtel bych se tu zeptat na nejakou praci ve Svycarsku. Uz nejake zkusenosti z praci mam. Pracoval jsem v zemedelstvi,vinarstvi a sber merunek a jineho ovoce, a prodavani na trhu. Posledni dva roky jsem pracoval u stejneho zamestnavatele v kantonu Valais. A chtel bych zkusit jinej kanton ci jen zmenit mesto. Nebojim se i jine manualni prace.
Budu rad kdyz mi tady nekdo poradi s hledanim prace.
S pozdravem Zdenek
Zaznamenáno
Axa



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Leden 27, 2009, 11:39:15 am »

Ahoj, ozval se Ti někdo? Pomáhám dceři z Čech taky sehnat nějakou práci, ale nedaří se. Je v Ženevě a asi se bude muset vrátit. Hodně štěstí Axa
Zaznamenáno
charlie.vs



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Leden 29, 2009, 02:33:14 pm »

jeste jsem nic nesehnal.jen jsem volal jednomu znamemu v lausanne,ale nevim jestli neco sezene.jinak zkousim nejake inzeraty..
preji hodne stesti v hledani.
Zaznamenáno
Simca8



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #6 : Březen 17, 2009, 03:03:59 pm »

Ahoj Charlotte, zatim se mi to stale nepodarilo:-((( Mohla bys mi snad nejak pomoct? Predem dekuji za jakoukoliv radu:-) S.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |