Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jazykova škola v Mnichově - dobrovolnická práce - výpomoc  (Přečteno 54678 krát)
vincentvincent



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Říjen 08, 2008, 06:49:20 pm »

Zdravím,

od listopadu bych rád na 12 týdnů na intenzivní jazykový kurz němčiny. Můžete mi, prosím, doporučit kvalitní jazykovou školu v Mnichově?
Zároveň hledám nějaku dobrovolnickou práci - nejlépe výpomoc na pár hodin někde ve službách, baru apod., abych byl v kontaktu s lidmi a sžil se s prostředím - nejlépe odpoledne až podvečer 2-3 hodiny.
Proto jsem ochoten vypomáhat - pracovat - čistě na dobrovolnické bázi bez mzdy.

Děkuji za reakce

Vincent
Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #1 : Říjen 09, 2008, 06:54:26 am »

Ja mam celkem dobre skusenosti s: http://www.inlingua-muenchen.de/
je sice trochu draha, ale zase za kvalitu treba platit Mrknutí
Jinak v Mnichove v centru je jazykovek spoustu, dokonce jsem nekde videl i oznam na bezplatne kurzy nemciny, ale to delala nejaka univerzita, asi pro studenty pedagogiky at maj koho ucit  Úsměv
Zaznamenáno
j.ku
Host
« Odpověď #2 : Říjen 09, 2008, 08:58:35 am »

Studenti TUM a LMU si muzou kurzy nemciny zapsat, je to zdarma (navic dostanes kredity)
Zaznamenáno
vincentvincent



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Říjen 09, 2008, 09:16:47 am »

Děkuji za odpovědi. Inlingua se mi také na první pohled zdá dobrá.
Uff, myslíte, že v mém věku (36+) má smysl se ještě učit německy?  Co???
Podotýkám, že jsem věčný začátečník, za sebou x let školní němčiny, ale nulová schopnost (a strach-tréma) mluvit Pláč
Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #4 : Říjen 09, 2008, 10:51:23 am »

neni se ceho bat... a na uceni neni nikdy pozde Mrknutí drzim palce
Zaznamenáno
smahelka



Karma: 0
Příspěvků: 22


« Odpověď #5 : Říjen 09, 2008, 12:36:37 pm »

Ahoj, odporucam ti Deutche Akademie, je to v centre mesta na Sonnenstrasse 8. Klalitna vyuka jazyka. Viac info najdes na nete http://www.deutschakademie.de/muenchen/
« Poslední změna: Říjen 13, 2008, 07:05:47 pm od David » Zaznamenáno
sonicka



Karma: 1
Příspěvků: 56



« Odpověď #6 : Říjen 09, 2008, 02:26:52 pm »

Ja sa pripajam k Deutsche Akademie.  Moj manzel tam mesiac chodil a velmi si pochvaloval.  3 hodiny denne, male skupinky, centralna pozicia...on bol celkom nadseny.
Zaznamenáno
vincentvincent



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Říjen 09, 2008, 11:33:05 pm »

Teď jste mne celkem nahlodali, neb DA má výuku i ve Vídni, a to je pro mne Brňáka výrazně blíž a tudíž i cenově méně nákladné.
Děkuji za informace.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |