Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Chci naucit cesky - nabizim se delat pokroky v nemcine  (Přečteno 31713 krát)
chudacek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Leden 08, 2009, 03:18:55 pm »

Ahoj,

trosku uz jsem se zapomel cele moje cesky a rad bych to zkusil se trosku zlepsit v gramatice a naucit se novy slov. Jak vidite je to uz dost spatne co tu napisu  Pláč Tak jestli by mel nekdo zajem na konverzaci v Cestine (v Nemcine to zase muzu nabidnout ja  Úsměv ) ozvete se prosim. Nejlip hned na     chudacek   (at)   gmx   (dot)   de

Jo, jsem 33-lety muz jestli by to zajimalo nekomu. Me je to uplne jedno kdo jsi ty  Úsměv

Zdravim, Mike
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #1 : Leden 09, 2009, 07:11:16 am »

ahojky,a jak by sis to doucovani predstavoval?tereza
Zaznamenáno
chudacek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Leden 09, 2009, 03:24:41 pm »

Myslim ze to by byl asi dobre se potkat nekde a napr. hodinu se mluvit v cestine a hodinu v nemcine o cokoliv a ten kdo je rodily mluvci bude opravit ten druhy. Pak je to na ten druhy jestli chce se to napsat nebo ne.

Odpovida to tvoje otazka? Nebo mela by si jiny navrh?
Zaznamenáno
p.hellenna
Host
« Odpověď #3 : Leden 09, 2009, 04:10:41 pm »

Ahojky,čeština není problém,s němčinou bych opravdu potřebovala pomoci .Ale času je málo.Co s tím???Zdravím Helena
Zaznamenáno
chudacek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Leden 09, 2009, 05:50:15 pm »

Casu taky mam malo ale nejak to resime. Emailovou adresu najdes nahoru psal bych ty pak telefonni cislo a domluvime se nejak. OK?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |