Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Trik českého ČEZu!!!  (Přečteno 34183 krát)
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« : Leden 12, 2009, 08:35:13 pm »

ČEZ připravil jednoduchý trik, kterým vydělá desítky miliónů měsíčně. Ty pochopitelně nevytáhne z nikoho jiného než z občanů České republiky. Trik je velice jednoduchý. Každý odběratel elektrické energie před časem dostal od svého milovaného ČEZu brožuru Oranžový průvodce. Běžné „kecy“ na kvalitním papíře jste asi zahodili stejně jako většina ostatních, stejně jako já.
Zásadní chyba, která z vaší kapsy přihraje ČEZu zbytečně téměř 150 Kč ročně a které nemusíte platit. V brožuře je totiž napsáno, že vás váš milovaný dodavatel oranžové energie  automaticky přesunul do tarifu COMFORT.
Co je to takový COMFORT made in ČEZ? Tento tarif prý obsahuje "širokou škálu doplňkových služeb: za místní hovorné si můžete zavolat na zákaznickou linku! Můžete využívat některou z forem elektronické fakturace! V ceně je i písemná korespondence s ČEZem...
Co však dělat, pokud máte na chatování jiné kamarády než ČEZ? Tarif Basic vás vyjde ročně o 142,80Kč levněji při stejných cenách elektrické energie. Jak tyto peníze ušetřit a jak především zabránit úplně zbytečné podpoře milovaného monopolisty, který vyplácí tak pěkné roční odměny našim milovaným členům jeho dozorčí rady?
Zákaznická linka ČEZu je 840 840 840. Měla by stát místní hovorné. Na tomto čísle se můžete s tarifem COMFORT rozloučit. Oproti minulému před COMFORTNÍMU období ČEZ díky COMFORT triku získává od každého miliónu odběratelů navíc naprosto bezpracně 12 miliónů korun každý měsíc! Kolik je asi v ČR odběratelů, kteří se automaticky stali členy onoho COMFORTního klubu, aniž o tom vědí…
Jsou to jednoduché počty:
Za předpokladu 3 000 000 odběrných míst a výše uváděného ročního poplatku 142,80Kč je roční zisk ČEZu jenom z tohoto triku 428 400 000 Kč, slovy 428,4 miliónů korun!!!



Tuto zprávu mi poslala kamarádka, která, bohužel, u ČEZu pracuje...
Opravdu je to tak. Take jsem brožuru hned vyhodila. Mail mi nedal a zavolala jsem na linku 840840840  a byla jsem automaticky zarazena do tarifu COMFORT, jak se pise ve zprave. S poplatkem 142,80Kc za nic. Ihned jsem udelala zmenu do tarifu BASIC. Za stejne ceny za kWh, ale bez tohoto zbytecneho priplatku. Chteji rici jenom zakaznicke cislo a overeni dle data narozeni a adresy  a okamzite tarif COMFORT zrusi.
Snad tahle informace pomůže více Čechům, jak ZBYTEČNĚ NEPLATIT VÍC!
Hezký nový rok... VL.

Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #1 : Leden 12, 2009, 11:58:26 pm »

Ahoj Vladko a vsichni,
toto je klasicky pripad hoaxu, tj. nepravdive poplasne zpravy. 99% takovych hromadnych emailu jsou hoaxy, v pripade nejistoty doporucuji zkonzultovat s webem hoax.cz. Dukaz, ze tato zprava je hoaxem, je mozno najit zde:
 
http://www.hoax.cz/retezove-emaily/cez-je-filuta---tarif-comfort/
Zaznamenáno
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« Odpověď #2 : Leden 13, 2009, 07:27:35 pm »

Ahoj,
to jsem si taky myslela. Ale zvědavost mi nedala a zavolala jsem tam. Paní ze zákaznické linky mi s úsměvem sdělila, že nás zařadili do comfortu a že to má spoustu výhod.. Jedinou nevýhodou však je, že nám ročně zvednou účet na necelých 150Kč...
Bohužel to vypadá, že je to HOAX PRAVDIVÝ... Šok
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |