Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3   Dolů
 
Autor Téma: V Dolnolabi Cechu neni ???  (Přečteno 236563 krát)
jihocech



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Březen 22, 2009, 04:52:43 pm »


Zdravim vsechny krajany,
zda se ,ze  Pokec patri davne minulosti.Co takhle zalozit Ceskou Besedu???
Je mi lito,ale nikdy sem se Pokecu nezucastnil a nejaky novy termin v nedohlednu.
Zatim si musim vystacit sam...
Ahoj.Jihocech
Zaznamenáno
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #1 : Březen 25, 2009, 02:04:28 pm »

ale je, ale je  Úsměv tady je urcite vic Cechu, nez si myslime... cestinu tu slycham totiz pomerne casto.. jen je mi vzdycky hloupe ty nezname cesky hovorici osoby oslovit :-) :-)
Zaznamenáno
misule



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #2 : Březen 25, 2009, 05:47:55 pm »

Ahoj, tady se pridava dalsi Ceska. Pro cz-besedu jsem urcite, at to tu v HH trochu ozije Mrknutí
Zaznamenáno
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #3 : Duben 20, 2009, 03:56:31 pm »

Ale ze se nam to tu rozjelo, co?Co??? Škleb Škleb
Zaznamenáno
jihocech



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Duben 21, 2009, 11:51:41 am »

AHOJ
Diky za odpovedi.Je mi lito ,ale ja z osobnich duvodu odchazim z HH do Bavorska.Stala se mi neuveritelna vec,ktera mi hla zluci...
Po 3letech kdy sem zil spokojene kousek od Alstru v Hohenfelde,sem se prestehoval do sileneho Hornu plneho asocialu.Hlavni duvod byla moznost instalace sat anteny na zed.A to sem nemel delat-prvni duvod k zavisti ze strany mych vychodoberlinskych sousedek byl polozen.Radeji nebudu dal popisovat co sem vse v Hornu zazil a cim mi maximalne znechutili zivot.Vse vygradovalo v poslednich par tydnech.Varuji vsechny at se te ctvrti vyhnou obloukem.Nikdy by me nenapadlo ,ze poznam na vlastni kuzi co je to stalking.Na policejnim komisariatu 42 v Billstedtu sem podal 2trestni oznameni.
Pozor i na Hausverwaltung Rohlffs s kancelaremi proti nadrazi Altona-opravdu podle,ale s usmevem parazituji a jmeno Manfred Prignitz,aktivni nacista z NPD majitel domu kde sem mel tu ,,cest,, zit...
Je mi lito ,ale HH-Horn me vyvrhl jak toulaveho psa...

Zdravim Janu.S i Misuli,ale k Alexovi kam sem obcas zasel po praci uz Ceskou Besedu asi nesvolam.Snad se nekdo najde...Preji vse nej. Jihocech
Zaznamenáno
Ondra Hamburgr



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #5 : Duben 21, 2009, 09:55:51 pm »

Ahojda, já jsem tu taky, a musíme něco podniknout!
Studuju tu teprve týden, ještě ke všemu vojenskou
univerzitu jako civilista, takže asi chápete:)
Musíme popít, pokud to tady někdo zná, tak prohlídnout
zajímavosti a město.
Tak se mějte!
« Poslední změna: Duben 21, 2009, 09:56:53 pm od Ondra Hamburgr » Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #6 : Duben 22, 2009, 06:05:35 pm »

Ahojky lidicky,
nebylo by nejlepsi proste nic sloziteho neplanovat a proste se jen tak nekdy v kvetnu sejit treba ve Stadtparku??Kazdy si vezmeme lahvaca do ruky,podprdelnik a super naladu sebou a je to....

Prida se nekdo??

Nebo jestli mate nekdo plan,tak sem s nim...

P.s.-Jihocechu nevzdavas to nejak brzo??V Hamburgu je hodne mist kde se da super bydlet,tak neutikej bez boje a zustan tu s nami!!!Tam dole je Cechu vic jak dost,tam Te nepotrebuji........ Škleb Mrknutí

Narciskm
Zaznamenáno
markid97



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Květen 03, 2009, 04:39:08 pm »

Ahoj,zdravim vsechy Cechy z Hamburgu,

prisla jsem na toto forum zcela nahodou,ale o to vetsi mam radost.Ziji uz 14 let v HH ;ale dodneska jsem nepotkala zadne jine Cechy Pláč
Byla bych moc rada kdyby jste se mi vsichni ozvaly....Hledaj se Cesi zijici v HH nebo okoli,s rodinami nebo bez Mrknutí

Tesim se na Vas! Mrknutí

MARKID97
Zaznamenáno
misule



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #8 : Květen 04, 2009, 04:16:35 pm »

Zdravim,

huraaa, uz se nam to rozjizdi. Tak, co se opravdu nekde setkat, klidne v tom parku, jak uz bylo navrhnuto.
Zaznamenáno
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« Odpověď #9 : Květen 06, 2009, 06:11:56 pm »

Ahoj, my bychom se s pritelem taky radi pridali!

A jinak jestli by mel nekdo chut podniknout nejakou vetsi akci, vylet, tak se ozvete pls, muzem trochu projezdit okoli pres vikendy, kdyz uz teda bude pekne.
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #10 : Květen 10, 2009, 08:26:50 am »

ahoj lidicky,tak se nam to tu pomalu ale jiste rozjizdi,takze pro vsechny prispevovatele vyhlasuji soutez(to abych vas navnadila .. Mrknutí)
Ten kdo sem napise 20.prispevek ma u me 2 piva zadara!!
Tak doufam ze to s vami aspon pohne (i kdyz jsou to jen 2 piva...)
klidne staci napsat treba jen pozdrav jako ja...
Takze zdravim Petu_durku a doufam ze se maji dobre,dlouho jsem vas nevidela tak se to snad brzo napravi.. Kroutím očima


Nika
Zaznamenáno
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #11 : Květen 17, 2009, 07:46:05 am »

Jeeee, tady to fakt zijeeeeeeeeeee  Úsměv Úsměv Bohuzel i negativne, viz. Jihocech (ale ten mohl vedet, ze Horn neni nijaka super ctvrt a jako cizinec by si snad mohl naistalovat satelit i tam kde bydlel puvodne...)
Ale jinak supeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!! Napad sejit se v parku beru, ted na to akorat zacina byt i pocasi :-) Takze ja se rada pridam :-)
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #12 : Květen 19, 2009, 09:26:28 am »

Ahoj,tak souhlasim s navrhem Pety,sraz by mohl byt  a bude v S O B O T U  20. 06. 2009.
Tak doufam ze se nas dost sejde. Reknete to prosim dal, at tam pak nestrasim sama.
P.S.- v nejhorsim to pivo vypiju sama kdyz to na Vas nepomaha a to ze jste prej Cesi(naci divny ne-kde se zapomela nase ceska vlastnost - kde je co zadaro tak tam jsem???)

Tak se do te doby mejte pekne Nika
Zaznamenáno
misule



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #13 : Květen 19, 2009, 11:12:32 pm »

Zdravím,

 Škleb dobrý nápad s tím pivem, tak, že bych spočítala, kolik je tu už příspěvku, a pak napsala pár příspěvku a zrovna ten poslední by byl 20. Škleb

Tak já se pokusím na sraz dostavit, ale nevím, v jakém budu v rozpoložení, ptž den na to letím do CR na státnice  Pláč
Zaznamenáno
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« Odpověď #14 : Květen 25, 2009, 11:30:15 am »

Diky za mejlik, my bychom taky prisli, pokud do toho neco neocekavaneho neskoci, ze budu muset hlidat nebo tak, kazdopadne si pisem do diare a dofrcime!
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |