Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam kamada nebo kamaradku  (Přečteno 27634 krát)
Adel



Karma: 0
Příspěvků: 11



« : Červen 11, 2009, 07:41:23 pm »

ahoj,hledam kamaradku nebo kamarada..jsem uz v Mnichove skoro 2mesice a jeste tu nikoho tak moc neznam,protoze neumim moc nemecky..kdyz tak se nekdo ozvete budu rada Adel
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #1 : Červen 12, 2009, 08:12:15 am »

ahojky,podle jmena a co pises si nejspis v rodine jako aupair po me Škleb.nevim,zda ti o me rekli.neskoncila sem s nima zrovna nejlip.jinak,ja tam byla 7 mesicu a nejake zname sem tam mela.jedna holcina z ostravy bydli nedaleko freimanna-tam se da dojet i na kole.ozvi se.pa
kdyztak muj skype je tereza 1333
Zaznamenáno
MarketaB



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Červenec 06, 2009, 05:13:58 pm »

Ahoj. Do Mnichova jsem presidlila pred 3 mesici a krome lidi z prace tu taky zatim moc nikoho neznam. Ozvi se mi na skype marketa_b. nebo na mail MarketkaB[zavináč]seznam.cz , rada zajdu nekam ven, pohovorit v rodne reci Úsměv
Marki
Zaznamenáno
Beachboyyy



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #3 : Červenec 12, 2009, 06:42:15 pm »

Ahooj, jsem tu v Mnichove pravidelne, ale ted na mesic, este do konce cervence, tak dyz se budete chtit nekdo seznamit, rad Úsměv Napiste zpravu, nebo na icq 205 642 507
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |