Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: založení bankovního účtu ve Švýcarsku  (Přečteno 29463 krát)
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« : Červenec 16, 2009, 08:55:35 pm »

čau lidi, od letošního října mám ve Švýcarsku práci (kanton AG) a potřebuji založit klasický účet pro posílání výplaty atd...
nemáte někdo zkušenosti se založením účtu? co je vše potřeba, budu mít pracovní povolení, trvalou adresu a pravidelný příjem (teda aspoň doufám:-)), nepotřebuji nic extra, pouze kartu a internet banking...

(je normální, že za založení účtu na švýcarské poště si účtují 900CHF?) asi si budu muset zvykat na jiné ceny...:-))

pokud máte někdo zkušenosti, zkuste napsat ... třeba to pomůže i někomu jinému... díky předem !!!

užívejte léta

Millosh.
Zaznamenáno
Liapor



Karma: 0
Příspěvků: 15


« Odpověď #1 : Červenec 18, 2009, 02:03:17 pm »

K založení po tobě budou chtít pas a povolení k pobytu.(alespon tak je to u Graubünder Kantonalbank)Účet mi sice založili poze při předložení pasu,ale zaktivovali až když jsem přinresl povolení k pobytu.Za založení účtu jsem nic neplatil,tak pokládám 900 CHF za blábol.S internetovým bankovnictvím problém a i když jsem si ho nedávno v čr zalokoval spravil to 2 min telefonát.Na co bych se mrknul důkladněji jsou karty,jaké maj podmínky pro výběr a platby v zahraničí,až s tím budeš platit v čr tak at zbytečně neproděláš.Přeju hodně štěstí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |