Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Familienkasse chce potvrzeni, ze nebereme pridavky na deti v CR?  (Přečteno 261412 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #30 : Listopad 17, 2009, 01:10:11 pm »

My také pořád nic...

S tou výší příjmu a placením daní je to záhada. Já myslela, že to je na těhle věcech úplně nezávislé. Já jsem na mateřský, tak daně neplatím žádné. Nechápu, proč by měl být někdo znevýhodněný, protože nějaké daně odvádí, i když málo.

Nejspis proto, ze pokud neco ze socialniho hrnce chci, take bych do nej mel aspon nekdy prispivat...
Nemuze si o ty pridavky zazadat otec ditete, pokud pracuje a dane/soc. pojisteni plati?

Tak nejak to aspon za nejaky mesic, az se nam potomek narodi, budu zkouset ja...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Janastrn



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #31 : Listopad 21, 2009, 08:53:59 am »

My také pořád nic...

S tou výší příjmu a placením daní je to záhada. Já myslela, že to je na těhle věcech úplně nezávislé. Já jsem na mateřský, tak daně neplatím žádné. Nechápu, proč by měl být někdo znevýhodněný, protože nějaké daně odvádí, i když málo.

Nejspis proto, ze pokud neco ze socialniho hrnce chci, take bych do nej mel aspon nekdy prispivat...
Nemuze si o ty pridavky zazadat otec ditete, pokud pracuje a dane/soc. pojisteni plati?

Tak nejak to aspon za nejaky mesic, az se nam potomek narodi, budu zkouset ja...

Aha, jasně, už to chápu. Já myslela, že si žádal otec a oni ještě zkoumali, jak vysoké platí matka daně.
Zaznamenáno
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #32 : Listopad 24, 2009, 07:11:13 am »

Ahoj tak lidi vite neco jak je to s tim socialnim pojistenim a pridavkama tady?.Mam gewerbeschein ale socialni neplatim.Diky
Zaznamenáno

Dasa
Janastrn



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #33 : Prosinec 13, 2009, 03:24:58 pm »

Tak u nas je to už vyřízené. Fakt byl problém z počátku v tom, že Familienkasse nechala na nás vyplňovat formulář, co měli vlastně vyplnit oni a poslat do ČR. No a potom velké problémy se sociálkou v místě bydliště v ČR. Jak jsme měli dobře vyplněný ten formulář, tak už to bylo po dvou měsících v Německu vyřízené.
Zaznamenáno
budkacik



Karma: 0
Příspěvků: 6



« Odpověď #34 : Červenec 25, 2010, 07:39:39 pm »

Nam dal Urad prace, soc. veci a rodiny potvrdenie, ze nepoberame ziadne detske pridavky na Slovensku.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |