Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám nové kamarády v Zurichu  (Přečteno 37121 krát)
Dadulka



Karma: 1
Příspěvků: 8



« : Listopad 06, 2009, 08:15:17 pm »

Ahoj vsichni, jmenuji se Dasa a pred 2 mesici jsem se pristehovala za pritelem do Zurichu Pripadam si tu jako kul v plote, on pres den pracuje a ja jsem sama. Snazim se sehnat praci, ale ani univerzitni vzdelani mi nepomaha. Staci me ceske prijmeni a jsem odepsana. Nemam tu zadne pratele, nikoho....nemel by nekdo zajem se sejit nebo neco podniknout? Nemate nekdo kontakt na zamestnavatele, ktery shani lidi do exportu, nakupu nebo neco podobneho?Predem diky a preji vsem krasny vikend!!! Dasa Polibek
Zaznamenáno
kulinka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Leden 06, 2010, 01:25:01 pm »

ahojky,jsi tu ještě? Úsměv
Já tu žiju s manželem už přes 2 roky (ve Winterthuru-par km od ZH) a vim jak ti je....teduz je to lepsi.I kdyz mam vysokoskolske vzdelani v oboru chemie,tak šanci pracovat jsem tu nedostala...ani jako číšnice atd.
Kdyby jsi mela zájem a hledala stále kamarády...tak napiš,budu ráda.
Zaznamenáno
Vaud



Karma: 4
Příspěvků: 48



WWW
« Odpověď #2 : Leden 18, 2010, 11:31:02 pm »

Hoj holky,  od dubna budu pracovat v Zurichu (zatim jsem v Basileji) a taky rad poznam Cechy v Zurichu.  V soucasny firme jsem praci jedne Cesce nasel a nebyl moc problem. Urcite budeme hledat lidi do noveho tymu, tak klidne poslete CV, ale potrebujeme lidi minimalne s dobrou znalosti nemciny a anglictiny minimalne... Neslibuju nic. Rad zajdu na kafe a necham si poradit, co se da kde delat. Michal
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #3 : Leden 20, 2010, 03:30:51 pm »

Cauves michale!
No teda - takovýhle radikální změny u tebe a já je zahlídnu náhodou tady v nějakym topicu na foru!:-) Tak ti to nakonec dopadlo dobře a rozšíříš naše spolubojovnické řady tady v zrh? Tak to je guuut - gratuluju!:-)

Až tu zas někdy budeš, tak určo dej vědět, skáknem na pivko někam!
A kdybys potřeboval píchnout se stěhováním, tak určitě dej vědět, řeknu květošovi a ostatním a  pomůžeme..

cauves a at ti to vyjde!
v.
Zaznamenáno
Vaud



Karma: 4
Příspěvků: 48



WWW
« Odpověď #4 : Leden 25, 2010, 04:43:00 pm »

Vasku,  diky moc!   Porad mi vrta hlavou, jestli to misto mam vzit, ale Tvoje reakce me presvedcila!  Na pivko urcite prijdu rad a pokud byste chteli dorazil do Basileje na karneval, tak jste velmi vitani! M
Zaznamenáno
cheerup



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #5 : Únor 08, 2010, 10:59:43 pm »

Ahojky,

Ja jsem se pristehovala do ZH v prosinci kvuli praci a zatim tu taky nikoho moc neznam takze urcite rada poznam nejakou spriznenou a navic cesky mluvici dusicku. Pokud by nekdo mel chut zajit na kafe, pivo a nebo treba na squash tak dejte urcite vedet.

Dobrou,
Jana
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |