Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Přihlášení automobilu v CH  (Přečteno 28783 krát)
Liapor



Karma: 0
Příspěvků: 15


« : Prosinec 13, 2009, 06:14:09 pm »

Ahoj,má prosím někdo zkušenosti s přihlášením ojetého vozu zde v CH.Zanedloho to bude rok co zde pobývám a potřeboval bych tuhle věc nějak vyřešit.
Jedná se mi hlavně o výši poplatků spojených s dovozem.Děkuji za každou radu.M.
Zaznamenáno
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« Odpověď #1 : Prosinec 14, 2009, 06:52:12 pm »

dovoz auta zde:

http://www.ezv.admin.ch/zollinfo_privat/00417/00419/index.html?lang=en

a pojisteni zde:

http://www.comparis.ch/auto/default.aspx

ale priprav se, ze to bude pekna palka, prihlaseni a pojistka tady... Smutek

neni lepsi prihlasit a pojistit na nekoho z rodiny v CR?
Zaznamenáno
katerina svarova
Host
« Odpověď #2 : Únor 10, 2010, 09:22:55 am »

Ahoj,
no tak to máme my- přihlášeno a pojištěno na jiného člena rodiny. Ale čím dál víc mě štve, že jezdím s českou značkou, připadám si jako exot-pravidelně na mě někdo troubí, bliká, a dokonce i slovně posílá ať se vrátím domů. A to jezdím podle předpisů, a pokládám se za dobrého řidiče. Dvakrát denně 5 dní v týdnu projíždím stejnou trasu a připadám si hrozně nápadná, nejraději bych splynula s davem.
Jen bych se chtěla zeptat, jestli to tak může být, když tu žijeme už 9 měsíců a ještě tu nějaký pátek budeme. V brzké době si budeme měnit řidičáky, tak mě zajímá, jestli to není problém, když budeme mít švýcarský řidičák a českou spzetku na autě.
Jaké máte zkušenosti?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |