Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledám kamarádku z Winterthuru a okolí  (Přečteno 22790 krát)
kulinka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Leden 06, 2010, 01:31:14 pm »

Ahoj, jmenuju se Markéta a žiju s manželem už přes 2 roky ve Winterthuru.Hledám kamarádku (z čech, slovenska) klidně i maminu,protože já sama jsem v očekávání...budu se těšit Mrknutí
Zaznamenáno
Ivule



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Březen 15, 2010, 08:28:56 pm »

 Ahoj Marketo ja jsem Ceska a pracuju ve Winterthuru jako au-pair uz jsem tu pres pul roku a zatim se mi nepodarilo se s nekym kdo mluvi cesky seznamit.Jestli bys chtela a mela nekdy cas tak se muzeme sejit.Rada te poznam.Iva
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #2 : Březen 16, 2010, 10:23:13 am »

Ahojky!
Wow - pres pul roku, a bez čecháčků – to v studeno-čumákovském švýcarsku tedy není zrovna nejveselejší:-/
A přitom je nás v okolí spoooousty:-) Mrkni tady na mapu, v okolí už jsem potkal temer skoro vsechny, jen luffingenskej jakub mi zatím uspešně uniká, ale vím o něm a časem dojde I na něj:-) A to na mapě zdaleka nejsou všichni, spousta jich je nenápadně skrytá a hraje mrtvýho brouka (nebo spíš o té mapě/webu neví) :-)
Scházíme se docela často, každý týden tak jednou hromadně organizovaně, ale většinou i častěji pak průběžně individuálně chaoticky:-)
Do našeho “porftolia” patří třebas plavání, lyže, badminton, squash, v létě pak běhání, inlajny, kolo, horské tůry, a celoročně pak blíže-nespecifikované-návštěvy-výlety-a-různá-další-posezení:-)  Jsme lidi vetsinou kolem 30, i když povahově se mnozí "zasekli" o dost dříve:-)  Kluci, holky, několik párů, ale žádné famílie, a žádně děti. A jedna čivava:-)

Takže nevěš hlavu, vyměníme pár mailů nebo rovnou domluvíme nějaké kafe/pokec (klidně u vás ve winti), a bude hned veseleji:-)
Nejsi náhodou na facebooku? Tam jsem k nalezní jako Václav Chaloupka..
Ahojky a přeji pěkný den!
v.
« Poslední změna: Březen 16, 2010, 10:30:34 am od vac922884 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |