Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Cyklistika - nekdo zajem o vyjizdku na silnici nebo v terenu?  (Přečteno 51198 krát)
Tomvelo
Host
« : Březen 17, 2010, 10:06:40 pm »

Ahoj...jsem uz druhym rokem velomechanikem ve Svycarsku,pokud by mel nekdo zajem o vyjizdku jak na silnici nebo v terenu bude mi potesenim,jinak muzu samozrejme pomoct se servisem kola nebo poradit s vyberem noveho.
Cyklistice Zdar Tom Úsměv
« Poslední změna: Listopad 09, 2014, 06:37:23 pm od David » Zaznamenáno
Harwest



Karma: 2
Příspěvků: 20



« Odpověď #1 : Březen 18, 2010, 11:24:22 am »

Caf Tome,

dik za info. Kde se nachazis? My s pritelkyni budeme od kvetna v Lausanne a okoli. Urcite budeme potrebovat poradit s vyberem kola. Mas moznost i nejake z druhe ruky?

Dik.
Zaznamenáno
Tomvelo
Host
« Odpověď #2 : Březen 18, 2010, 02:51:36 pm »

Ahoj...bydlim u Saignelégier je to asi 130 km severne od Lausanne.Jinak co se tyce vyberu kola velice rad poradim a navic majitel obchodu ve kterem delam bydli v Lausanne, takze by ani nebyl problem s dopravou kol az do domu.... Úsměv
Zaznamenáno
Nono
Host
« Odpověď #3 : Březen 19, 2010, 03:23:10 pm »

tome, ty jsi si vybral misto, nemuzes bydlet blize ZH  Mrknutí
Zaznamenáno
Tomvelo
Host
« Odpověď #4 : Březen 20, 2010, 12:06:02 am »

Ahoj... zadny problem mam i auto neni problem kamkoliv dojet pokud mi to cas dovoli...zacala sezona tak jsem pres tyden v praci od nevidim do nevidim.. ale v sobotu po 16 hodine a celou nedeli jsem free...staci rict...
Cau Tom
Zaznamenáno
ottas



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #5 : Březen 23, 2010, 10:27:27 am »

Ahojte,
Horske cyklistice jsem se drive vrcholove venoval, a nyni jsi rad vyjedu jen tak, bud na Mtb nebo na silnici, bylo by fajn se nekde domluvit na nejakou vyjizdku. Ja jsme v Bernu.Tak by to chtelo asi nekde centralne!? :-)
Zaznamenáno
Tomvelo
Host
« Odpověď #6 : Březen 28, 2010, 09:28:38 pm »

Ahoj ...ja jsem pro jen to tady moc neznam,ale navigace v aute funguje, dej vedet misto a cas dojedu kamkoliv nejlepe v nedeli, pac zacala sezona a mam toho v praci od nevidim do nevidim... Škleb
cau Tom
« Poslední změna: Březen 28, 2010, 09:31:20 pm od Tomvelo » Zaznamenáno
ottas



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #7 : Březen 30, 2010, 08:56:29 am »

tak fajn, ted jen domluvit termin, a muzeme podniknout nejaky cesky vyjezd na kolo. Nedele by byla urcite nejidealnejsi, Uz jen misto a datum Smích a kdo se vsechno prida???
Zaznamenáno
Tomvelo
Host
« Odpověď #8 : Březen 30, 2010, 09:02:25 pm »

Tak co treba tuhle nedeli 4.4. po obede....  jen to misto...treba nekde u Bernu..lepe v nizsich polohach u nas ve Franches Montagnes  je zatim pekna kosa a bud prsi nebo snezi.
DULEZITE: Hlavne s dostatkem obcerstvovacich stanic.. Mrknutí videl bych to na spolecenskou..pohodovou vyjizdku na zacatek sezony...
Zaznamenáno
ottas



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #9 : Březen 31, 2010, 09:19:47 am »

Ano, ty obcerstvovaci stanice jsou velmi dulezite Smích No proc , ale mam pocit ze tuhle nedeli pocasi moc prat nebude Nevím co si myslet/Nerozhodný v okoli Bernu by bylo super!!!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |