Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: prodloužení povolení B  (Přečteno 92240 krát)
Blanch



Karma: 4
Příspěvků: 22



« Odpověď #15 : Červen 30, 2010, 09:40:18 am »

Souhlasim s Tomem, pro nekoho je to mesicni najem!

No, jen muj supplement k diplomu ma sest stranek a je to miniaturnim pismem, takze se asi nedoplatim... Navic pak musim nechat udelat par kopii, ty nechat uredne potvrdit, pricemz jedno razitko 20 CHF a ve finale dalsich 600 CHF za uznani diplomu ve Svycarsku...Takze se mam asi na co tesit, co?

Ale v podstate by prece melo byt jedno, jestli si to necham prelozit a uredne potvrdit kopie prekladu v CR nebo tady ve Svyc., ne??? Dulezite je, aby to udelal jeden ze statem uznavanych prekladatelu s licenci, nebo se pletu? Mate nekdo zkusenosti?
V Cesku by to urcite tolik nestalo a to uznani, to uz bych pak holt musela provest tady, ale to uz je to posledni...

Diky a pekny den vsem:-)
Zaznamenáno
kiwwik



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #16 : Červen 30, 2010, 11:36:50 am »

Jj, slavistiku mi doporučila kámoška, co umí česky :-)

800 franků mě taky překvapilo, ale tak je to za vzdělání. Měsíční minimální náklady studenta spočítala univerzita na 1700 franků, zahrnuto ubytování, telefon, internet, doprava,...

No pokud toho potřebuješ přeložit tolik, tak to bude účet asi hodně vysoký  Nevím co si myslet/Nerozhodný

S tím překladem v ČR nemám zkušenosti, dostal jsem seznam školou uznávaných překladatelů, ale bohužel ho nemůžu najít. Nejlepší bude zatelefonovat na univerzitu, oni ti už poradí. Byla by škoda vyhodit v ČR za překlad pár tisíc a pak zjistit, že ho tu neuznají.

Tak ať ti to dobře dopadne  Mrknutí
Zaznamenáno
Tom_Bern



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #17 : Červen 30, 2010, 03:51:36 pm »

nechal jsem si v Cesku prelozit a uredne overit kopie vysvedceni z gymnazia..tohle jsem odevzdal na Univerzite...tam mi bylo sdeleno, ze musim jeste na ceskou ambasadu v Bernu a ti at mi potvrdi pravost prekladu...tot zitra tam s tim jdu...

Takze si myslim, ze stejne vyjde levnejsi ta varianta v Cesku, ale zase jen kvui tomu extra jet do Cech se myslim zas tak moc nevyplati....
Zaznamenáno
Blanch



Karma: 4
Příspěvků: 22



« Odpověď #18 : Červen 30, 2010, 07:31:01 pm »

Dekuju za cenne pripominky! :-)

No samo bych extra kvuli tomu do CR nejela, ale musim tam stejne jet, tak bych to zrovna vyridila pri jednom. Ta varianta s uznanim na ambasade se mi zda schudnejsi...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |