Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nahlášení svatby  (Přečteno 37577 krát)
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« : Září 06, 2010, 11:30:25 am »

Preji hezky den vsem Mrknutí

Nema nahodou nekdo zkusenost nahlasenim na Gemaide,ze je muz zenaty?Popripade jake papiry k tomu potrebuji?Sam si myslim,ze si budu muset asi nechat prelozit oddaci list ale je to jen ma uvaha.Jinak v mem povoleni nikde nestoji,jestli jsem svobodny nebo zenaty ale tak nebo tak bych chtel casem vyridit povoleni i me zene Mrknutí Tedy pokud by to slo Co???
Predem vsem dekuji za jake koliv rady :-) a do celkem uz chladnych dni,preju vsem hezky den :-)
S pozdravem Tom Mrknutí
« Poslední změna: Září 06, 2010, 12:11:34 pm od David » Zaznamenáno
Janinka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Září 10, 2010, 05:59:31 pm »

Ahoj,
Nevim, jak to je s nahlasenim zmeny stavu, je-li to vubec treba, ale oddaci list si prelozit nech. Ja se vdala pred pul rokem za Nemce a zijem  spolu tady ve Svycarsku. On nikde zmenu stavu myslim nehlasil, jenom zamestnavateli (plati ted mensi dane), ale kdyz jsme sli zarizovat povoleni pro me, musela jsem predlozit prelozeny oddaci list (nechteji mit vyssi overeni -  Apostilu, staci preklad a kopie originalu) a doklad totoznosti, najemni smlouvu, ze nekde bydlim a samozrejme par frantiku k tomu. Takze uz z toho duvodu doporucuji si preklad opravdu nechat udelat...
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #2 : Září 13, 2010, 03:06:18 pm »

Ahoj,

Taky si nejsem jistej ale urcite to bude lepsi,kdyz to nahlasim nebo bych chtel pak vyridit povoleni i pro moji zenu Mrknutí  Jo jo,necham si ho v Cz prelozit a pak uvidime jak budu pokracovat dal.Jen se trochu bojim,aby ji ho pak dali.Jak dlouho jsi cekala na povoleni?

Zatim ahoj a diky za info Mrknutí
Zaznamenáno
Janinka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Září 17, 2010, 05:53:52 pm »

Ahoj,
Manzel ma klasicky B na 5 let, takze jsem dostala totez povoleni do data, kdy vyprsi povoleni jemu. Byla to formalita a povoleni jsem mela do 3 tydnu...
Zaznamenáno
tommy.t



Karma: 3
Příspěvků: 48



« Odpověď #4 : Září 20, 2010, 07:55:38 pm »

Ahoj :-)

Tak to je super!
Mam totez povoleni,tak snad to vyjde i nam.
Jeste bych Te chtel poprosit,jak jste to vyridili a jaky papiry k tomu bylo potreba.
 Predem diky za odpoved.

S pozdravem Tom.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |