Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Po studiu do Švýcarska jako doktor  (Přečteno 26666 krát)
mladizmoravy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 08, 2010, 09:04:52 am »

Dobrý den, po škole bych chtěla na několik let odcestovat nejlépe do Švýcarska, kde bych chtěla pracovat jako zubařka. Nevíte jaké jsou zde podmínky pro lékaře a případně jak složité je zřídit si vlastní lékařskou praxi, co se týče úřadů atd. Případně jaký je zubařský systém, jestli jsou zde větší kliniky, nebo mají samostatné ordinace. Děkuji za jakoukoliv radu a informaci. Měla bych zájem nejpravděpodobněji o Curych.

Zdraví Petra

Zaznamenáno
renatadluha



Karma: 0
Příspěvků: 15



« Odpověď #1 : Říjen 09, 2010, 10:36:18 am »

Ahoj Peťo.Pracovala jsem jsem u zubního lékaře ve Švýcar.a mohu to předat nějaké info.Renča.
Zaznamenáno
Vaud



Karma: 4
Příspěvků: 48



WWW
« Odpověď #2 : Říjen 13, 2010, 08:03:59 pm »

Hoj, je to složitý, ale stojí to za to :-)). Asi je nejlepší, když nejdřív pracuješ u někoho, na stáží, jako výpomoc a postupně se sem dostaneš.  Dobrý je nějaký postgraduál, který tu jistě budou na Univerzitě vypisovat.  Já jsem chtěl řešit atestace a všechno, ale musel bych projít přes tolik zkoušek, že se mi to teď už nevyplatí. Čili začni brzo a nenech se odradit!
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #3 : Listopad 15, 2010, 07:29:30 pm »

Urcite to za to stoji, ale vlastni ordinaci se asi nezacina, bych tak odhadoval.

Jedna ze zakladnich informaci je uzna(va)ni diplomu a dalsich kvalifikaci:

http://www.bag.admin.ch/themen/berufe/00406/index.html?lang=de

Na pripadne otazky urednici z Mebeka docela ochotne odpovidaji, na te strance docela dole maji mail a tusim je tam nekde i telefon.

Michal


Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |