Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Super tip na ubytování nedaleko Orlího hnízda  (Přečteno 21889 krát)
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« : Srpen 25, 2008, 02:04:25 pm »

Zdar lidi,

dostal som od kamaratky super tip na vylet, prikladam vynatok z mailu, napisala to uplne nadherne, clovek ma hned chut sa tam ist pozriet. Precitajte si:

Ahojky,

Kdyby jste se někdy chtěli podívat nedaleko Orlího hnízda - Německo, tak jsem objevila pension, kde stojí ubytování i se snídaní na noc 20 Eur.
Tento pension vlastní pán z Brna /pan Ptáček/, který odešel před dvaceti lety do Německa.
Můžu říct, že jeho pension patří mezi nejhezčí ubytování co jsem kdy zažila.
Pan Ptáček je super, zapaří s váma, pozve vás na panáky a jídlo je super. Servírky jsou z Čech či Slovenksa, takže celkem kočky Úsměv) a také v kuchyni vládnou čeští kuchaři. Takže ňam Úsměv)
Já bydlela sice jinde, nebylo to tam špatné, ale musim říct, že pan Ptáček má pension hezčí.
V pensionu kde jsem bydlela, který byl tady od toho vzdálen 5 kilometrů totiž nebyla ani hospoda a co si budeme povídat, tak bez hospody na dovolené to není nic moc.
Má udělaný i taneční sál, kde se hraje živá muzika a sklípek kde se velmi dobře paří. 
Ceny celkem ujdou, samozřejmě je to o něco dražší než u nás, ale…jak říkám, je tam levněji než v jiných pensionech v okolí.
Příroda okolo je tak nádherná, že to nedokážu ani popsat.
Je to místo výborné na výlet na kolech, na pěší tůry a i na romantický víkend.
Cesta z Českých Budějovic je autem 3 hodiny.

internetovu stranku maju:  www.auerwirt.de

Tak ak bude mat niekto chut, tak nech potom da vediet ake to tam bolo, mozno casom sa tam pojdeme pozriet tak potom napisem moj nazor.

Caute Peter
« Poslední změna: Srpen 25, 2008, 02:40:23 pm od David » Zaznamenáno
Slanecek



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #1 : Srpen 25, 2008, 06:53:22 pm »

Prima, uz ho mam v zalozkach  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |