Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hruby/cisty prijem  (Přečteno 48083 krát)
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« : Květen 06, 2011, 09:24:36 pm »

ahoj, nejsem schopna se dopocitat. vim,ze kazdy kanton a kazda prace to ma odlisne, ale dalo by se nekde najit, kolik procent zhruba muzou cinit vsechny ty srazky (pojisteni, dane atd..} z hrube mzdy? potrebovala bcyh alepson zhruba velkym odhadem... mam nabidku na praci a nemuzu se dopocitat, kolik by mi mohlo zustat cisteho,abych vedela, do kolika franku si muzu dovolit najmout si byt:)

jinak konkretne se jedna o Zurich (primo mesto)


diiiky

Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #1 : Květen 07, 2011, 11:30:59 am »

Tak jsem zkusil strycka Google a nasel tohle http://www.lohncomputer.ch/de/startseite.html

Preji hezky vikend.
Jarda
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #2 : Květen 07, 2011, 06:26:41 pm »

parada diky jen doufam,ze to sedi. vychazi mi nejak moc penez nez kdyz jsem to pocitala ja Škleb
Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #3 : Květen 07, 2011, 06:34:54 pm »

Nesmis jeste zapomenout na zdravotni pojisteni.
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #4 : Květen 07, 2011, 09:15:43 pm »

to vim.. ale jeste..nevztahuje se na me nejaky spesl Quellensteueransätze... kdyz jsem cizinka? to pocitadlo na webu je takovy obecny....
Zaznamenáno
stouracek



Karma: 9
Příspěvků: 74


« Odpověď #5 : Květen 07, 2011, 09:51:54 pm »

Ty QS ti to pocitadlo taky ukazuje. Jinak samostatne si muzes QS spocitat tady http://www.comparis.ch/steuern/quellensteuerrechner/default.aspx . U tech pojisteni taky zalezi na tom, u ktere pojistovny to zamestnavatel ma.
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #6 : Květen 08, 2011, 09:13:54 pm »

Konkretni hodnoty jednotlivych polozek budto vis (...zdravotni...), rekne Ti je zamestnavatel (...pensionskasse....), nebo google ci comparis (....tabulky Quellensteuer pro Tvuj kanton a stav....). Apropo quellensteuer je praveze jenom pro cizince. Cili presne pro Tebe.

Dosadil jsem cvicmo me hodnoty do toho lohncomputer-u a tento se docela strefil, ta prognoza mu vysla o pouze 3% mensi nezli ma skutecnost, to je myslim v toleranci. Od vysledne castky je pouze treba nezapomenout odecist jeste zdravotni pojisteni.


« Poslední změna: Říjen 26, 2014, 07:27:29 pm od David » Zaznamenáno
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« Odpověď #7 : Červen 21, 2011, 01:59:01 pm »

jeste kdyz jsi u toho pocitani, zjisti si dopredu naklady na zivobyti, ceny sluzeb apod.
cisty prijem ti zas tak moc nerekne... Úsměv
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #8 : Červen 22, 2011, 09:35:55 pm »

rekne prave proto potrebuju cisty prijem,abcyh mohal spocitat, do kolika franku si muzuz dovolit byt:D uz je vsehcno zarizeno,takze v poho.     diky vsem;)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |