Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pracovni agentury ve Vidni zamestnavajici cizince, Cechy  (Přečteno 47529 krát)
tom.cincura



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Květen 28, 2011, 10:31:45 am »

Dobry den, muzete mne, prosim, poradit ktere pracovni agentury ve Vidni zamestnavaji bez problemu cizince, Cechy, mam zajem o praci ve skladech, ve vyrobe nebo kancelarskou praci. Dekuju za radu.
Zaznamenáno
colin



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Prosinec 02, 2011, 09:22:55 pm »

... nej agentura je AMS (www.ams.at - úřad práce) a je jedno jestli jsi cizinec. A jestli bez problemu, tak to nevim, protoze tvuj "rozsah" je siroky Úsměv - ve skladu nemusis umet nemecky, ale kancelarska prace ma vysoky narok na nemcinu a znalost lokalnich pomeru.
« Poslední změna: Prosinec 03, 2011, 12:52:22 pm od David » Zaznamenáno
Anaj 92



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Říjen 25, 2012, 06:53:37 pm »

Prosím,mám dotaz.Můžete mi napsat zda nějaká agentura tam rozumí i česky?moje jazykové znalosti nejsou na dobré urovni tak aspon trochu kdyby rozuměli.Děkuji za odpověď.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |