Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Životní náklady v Mnichově  (Přečteno 143554 krát)
Hanis325



Karma: 0
Příspěvků: 19



« Odpověď #15 : Leden 03, 2013, 11:03:48 am »

To chapu .Vražím penize jinde (Cestovaní )Penize neposilam nikde (Nepotřebuju )

Ale když jsem v CZ utracím pořadně  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Ja si osobně myslím že 350e je dost vychazi to 11,5e /den .Ale strava je velmi individualni a každy jit podle sebe takže tohle už nebudu řešit

Reknu vám že ted utratim nejvic asi za USB internet ktery je v DE pěkně drahy  Hněv

Jaky vy osobně použivate internet pevný nebo ten usb Co???

« Poslední změna: Leden 03, 2013, 11:22:23 am od Hanis325 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #16 : Leden 04, 2013, 11:11:29 am »

Poznam vela ludi co su napr slobodny a 2 ziju v 1izbaku..cize byt stoji 500euro warm napoly je to 250euro...ubahnkarta 55euro cca..strava 150euro mesacne...a ak mas 2 joby mozes usetrit aj 1000euro..samozrejme ide to na ukor kvality zivota...v Mnichove a celkovo v Nemecku uz narasta chudoba a davno ma Nemecko dobre casy za sebou...ak ma clovek ciel setrit musi nieco obetovat...vyhodit pol vyplaty na najom je nezmysel...ale ak ma clovek rodinu tak tie vydavky v Mnichove su este vysie...minimalne 2-3izbak platite a zistite ze len prezivate v cudzine a ste natom len o trosku lepsie nez ti co ziju na slovensku,alebo v cechach... Pláč
Zaznamenáno
misin77



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #17 : Leden 04, 2013, 04:21:35 pm »

Harry,pokud zijes v CR nebo na Slovensku a mas rodinu a po nikom jsi nezdedil bydleni ,tak mas celkem problem.Jedna vyplata jde jen bydleni a pokud manzelka je doma s detmi tak musis vyjit z materske ktera je 7500 korun nebo 300eur.Z toho se zivi a sati rodina dost spatne.Pokud Manzelka uz chodi do prace tak mas tak 500eur na mesic.(tedy pokud nedas zase 7000 korun za skolku,protoze ty statni jsou az od 3 let)
Zaznamenáno
Lukaso



Karma: -1
Příspěvků: 138


« Odpověď #18 : Leden 06, 2013, 10:24:11 pm »

Přesně napsáno, velká pochvala.  Začal sjem si dělat legraci, že kdo chce nejlepší dieatu, ať jede do Mnichova. Z toho co mu zbyde po zaplacení bydlení se opravdu dobře zhubne. Alespoň já jsem zhubnul. Samozřejmě, že trochu přeháním, ale pokud v Mnichově člověk nevydělává, tak  je to opravdu hodně drahé. Člověk ale najde časem systém jak vyžít. Kupoval jsem chléb vždycky za polovinu v 19,30. Najdou se hodně věci před skončením spotřeby s výraznou slevou a hodně jsem dělal těstoviny, které sou také levné. Co je ale zásadní, tak i když je všechno realitvně drahé, tak je špičkové kvality. Takže si koupíte třeba masa méně, ale zato vynikající. V Čechách často něco koupiíte a můžete to vyhodit. Chleba v pekařství Mnichově je absolutní špička a nevyrovná se mu nic. To samé je skoro se vším. Jen o pivu v restauraci platí opravdu rčení  - jdu na jedno, při ceně skoro 3 Eura je to české opravdu bezkonkurenčně levné a na to jsem si tu nezvykl. Takže, když tu seženete přijatelně drahé bydlení, např do 500 Euro, tak se tu dá žít. No a když máte to štěstí a seženete ještě lepší práci než v Čr, tj třeba 1500 Euro čistého, tak si myslím, že se dá vyžít pěkně. Myslím ale, že je to velmi individuální.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #19 : Leden 20, 2019, 03:37:06 pm »

Pre možných záujemcov malá aktualizácia, naposledy sme v Mníchove za 2-izbový byt platili aj s energiami okolo 1000 eur a to sme mali šťastie, že sme sa k tomu bytu dostali, väčšina obdobných bola omnoho drahšia.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |